Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie o to ale odpowiedź masz wyżej.

Może w b7 jest inny zapis we wlepce???

Opublikowano

nie no kolego po co mial bym swirowac, wszystkie dane sa prawdziwe. pytam bo zobaczyle blaszki do zaciskow i sie tak zastanawialem co mam ale dla pewnosci jutro sprobuje zmiezyc i dam znac czy tak jest :hi:;)

Opublikowano

Tak teraz to je to : 288/320

Opublikowano

Tak teraz to je to : 288/320

:hi:

Pierwsza kolumna druga pozycja i trzecia kolumna też druga pozycja.

Z tego co znalazłem to z przodu masz 320 a z tyłu 288. O ile prawdę podałeś w profilu.

bylem sprawdzic, miezylem kolego dziekuje wszystko sie zgadza :hi:

Opublikowano

Kto może podpowiedzieć co mam

wauzzz8e96a209755

tzn jaki przód i tył.

jakiej marki tarcze kupic i klocki

Opublikowano

Jaki model , buda . Podaj kod z wlepki a nie VIN. Jak znaleźć kod jest napisane w poście nr39.

Opublikowano

Kto może podpowiedzieć co mam

wauzzz8e96a209755

tzn jaki przód i tył.

jakiej marki tarcze kupic i klocki

312 przód

255 tył

Opublikowano

312 przód

255 tył

dzieki, tak też sadziłem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam przód i tył byłbym wdzięczny
WAUZZZ8E62A033760

Opublikowano

Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam przód i tył byłbym wdzięczny

WAUZZZ8E62A033760

Podaj kod z wlepki.

Prawdopodobnie masz przód 288 , tył 245. Ale trzeba upewnić Się po kodzie.

Opublikowano

a gdzie on sie znajduje?

Opublikowano

Jak znaleźć kod - przeczytaj post nr.39.

Opublikowano

Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam przód i tył byłbym wdzięczny

WAUZZZ8E62A033760

Przód 288, tył 245

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie, tez chcialbym uzyskac info jakie mam u siebie hamulce najlepiej po numerz VIN, bo przeczytalem post 39 i nie wiem o jaki kod z wlepki chodzi:-(

WAUZZZ8E74A259891

A4 B6 sedan 1.9tdi 130KM quattro 2004

Interesuje mnie zmiana na poczatku z tylu na cos wiekszego, bo z przodu mam nowe tarcze i klocki, wiec szkoda teraz zmieniac. Poczekam az sie wytra, a z tylu mam juz koncowke, wiec najwyzszy czas na szukanie zestawu :-)

Mile widziana porada od bardziej doswiadczonego kolegi ;-)

Opublikowano

Witam Panowie, tez chcialbym uzyskac info jakie mam u siebie hamulce najlepiej po numerz VIN, bo przeczytalem post 39 i nie wiem o jaki kod z wlepki chodzi:-(

WAUZZZ8E74A259891

A4 B6 sedan 1.9tdi 130KM quattro 2004

Interesuje mnie zmiana na poczatku z tylu na cos wiekszego, bo z przodu mam nowe tarcze i klocki, wiec szkoda teraz zmieniac. Poczekam az sie wytra, a z tylu mam juz koncowke, wiec najwyzszy czas na szukanie zestawu :-)

Mile widziana porada od bardziej doswiadczonego kolegi ;-)

Przód 288, tył 245

Opublikowano

A podpowie mi ktos jakie najwieksze tarcze podejda pod te zaciski zeby tylko jazma wymienic z tarczami i klockami?

I ewentualnie czy przod podejdzie na tyl czy to nie pasuje? Wtedy na przod wrzucilbym 312-330 :-) Nie znam sie az tak na mechanice dlatego nie smiejcie sie tylko prosze o odp ;-) zalezy mi na poprawie hamulcow na razie z tylu bo koncza sie tarcze i klocki ale jesli przod mozna z tylu zamontowac to od razu ogarnalbym komplet ;-) Felgi 17, wiec ten problem odpada :-)

Opublikowano

Panowie wg wlepki:

1KD i 1LB

Pomoże ktoś rozszyfrować ? ;)

Opublikowano

Panowie wg wlepki:

1KD i 1LB

Pomoże ktoś rozszyfrować ? ;)

288/245

Opublikowano

Panowie wg wlepki:

1KD i 1LB

Pomoże ktoś rozszyfrować ? ;)

288/245

Dziękuję za szybkie sprawdzenie!

Jacku, mam pytanie, czy do tyłu podejdzie tarcza wentylowana, bez jakichs przeróbek (tj wymian zacisków itp) ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

1KP 1LT pomozecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.