Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przepływomierz a4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu log regulacja sztangi, dlatego troszkę przeładowuje

http://vaglog.pl/log_226268.html

Ten log jest wcześniejszy - mniej KM

modyfikacje to zmiana softu 190KM 310Nm, usunięta 2 sonda oraz pompa SAI

Zmian wtrysków na te z bex-a, dołożenie drugiego IC z prawej strony

118 nie mam bo drugi laptop w aucie

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Tu log regulacja sztangi, dlatego troszkę przeładowuje

http://vaglog.pl/log_226268.html

modyfikacje to zmiana softu 190KM 310Nm, usunięta 2 sonda oraz pompa SAI

Zmian wtrysków na te z bex-a, dołożenie drugiego IC z prawej strony

118 nie mam bo drugi laptop w aucie

czyli nie masz kata to pewnie dlatego wcześniej Ci wstaje turbo ; )

Też mam wtryski od Bex-a :)

Przyłącza do drugiego IC brałeś od Bex-a ?

Opublikowano

odepnij wtyczkę TYLKO od n-ki,żadnego wężyka od gruchy nie ruszaj bo możesz turbo przekręcić,log od 1500 do 6000 ma być po całości 0.3 bara

stukowe,temat długi podstawa to świece,cewki,wtryski sprawne i brak odpowiedniej ilości powietrza lub jak kto woli za dużo paliwa w komorach spalania,same paliwo,nagar itp.

Opublikowano

Zrobiłem test na szczelność kompresorem i wyszło że jest króciec urwany przy Tip-ie powietrze ucieka masakrycznie :( i jeszcze delikatnie na ezektorze.

8f627ded747db277med.jpg

Opublikowano

Przy Tipie nieszczelność może tylko pokazywać mniejsze wartości przepływu.

Turbina powinna i tak nadmuchać, trochę powietrza pobierze bokiem.

Najlepiej sprawdzać szczelność podłączając ciśnienie za turbiną, tylko trochę gorzej bo trzeba się od dołu dostać

Opublikowano

Przy Tipie nieszczelność może tylko pokazywać mniejsze wartości przepływu.

Turbina powinna i tak nadmuchać, trochę powietrza pobierze bokiem.

Najlepiej sprawdzać szczelność podłączając ciśnienie za turbiną, tylko trochę gorzej bo trzeba się od dołu dostać

Jutro chcę sprawdzić szczelność za turbiną, czyli mam odpiąć rurę od turbiny i zaślepić przed przepustnicą ? A tam gdzie idzie DV ma zostać czy mam zaślepić ?

Opublikowano

Nie zaślepiasz nic, tylko dajesz powietrze za turbiną, czyli tak jak turbina dmucha.Dv też ma być tak jak jest.

Potrzebny jest krążek o średnicy 52mm i w nim podpięcie powietrza.

Ja nie miałem krążka to użyłem puszki po spray-u (małej)

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Ok, przed przepustnicą nie zaślepiać ?

Ja pożyczyłem od znajomego taki zestaw krążków do sprawdzania szczelności ;)

Jak wymieniałem wczoraj Tip to wydaje mi się że właśnie ta rura od turbo co od niej też idzie do Dv jest walnięta bo był na niej olej no i w czasie jazdy jak dasz w kitę to słychać taki pssst ;)

Ale jutro sprawdzę to się okaże, 1Bar wystarczy ?

Opublikowano

Może być więcej niż 1 bar

Opublikowano

szczelność za turbiną sprawdzona i nie ma żadnych nieszczelności :) Tylko co poprawiłem to opaski na kolanku od rury pomiędzy Tip-em a zaworem DV bo tam trochę dmuchało. No i jak wcześniej wspomniałem ezektor jest trochę rozszczelniony, dzisiaj go podkleiłem i powinno być ok. Czy on ma jakieś duże znaczenie jeśli jest nieszczelny ?

Więc wieczorkiem zrobię logi i zobaczymy ;) ?


odepnij wtyczkę TYLKO od n-ki,żadnego wężyka od gruchy nie ruszaj bo możesz turbo przekręcić,log od 1500 do 6000 ma być po całości 0.3 bara

stukowe,temat długi podstawa to świece,cewki,wtryski sprawne i brak odpowiedniej ilości powietrza lub jak kto woli za dużo paliwa w komorach spalania,same paliwo,nagar itp.

logi zrobione na odpiętej wtyczce n-ki

http://vaglog.pl/log_227201.html

Edytowane przez Quattro B6

Opublikowano

grucha trzyma,a na tej fotce to leci powietrze z wężyka od muszli do zaworka n75?

Opublikowano

nie nie to był wężyk który szedł do tego zaworka co jest na filtrze powietrza ale Tip już wymieniłem :)


grucha trzyma,a na tej fotce to leci powietrze z wężyka od muszli do zaworka n75?

czyli N75 sprawny jest ?

Edytowane przez Quattro B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.