Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(chrobotanie) wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z wspomaganiem ponieważ dziwnie ( chrobocze) :disgust: na wolnych obrotach i podczas skręcania kolami

- filmik poglądowy

Piszczenie już rozwiązałem to był napinacz paska klimy ale dalej zostaje to chrobotanie

Jakieś 2 lata temu wymieniałem pompę wspomagania i czyszczenie układu

Rok temu robiłem kompletny rozrząd,

płyn w układzie w normie,

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Opublikowano

odkrec korek zbiorniczka plynu wspomagania.daj troche gazu i krec w prawo do konca nastepnie w lewo do konca i tak kilka razy. mialem cos podobnego ,uklad mi sie zapowietrzyl,jakim cudem nie wiem:)

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem ale niestety nie pomogło...

Dodatkowo zauważyłem że jeśli trzymam obroty na 2 tyś to gdy kierownicą kręcę do końca obroty silnika spadają mi o 500, odpuszczę kierownicą to obroty wracają na 2 tyś

Opublikowano

sprawdziłem ale niestety nie pomogło...

Dodatkowo zauważyłem że jeśli trzymam obroty na 2 tyś to gdy kierownicą kręcę do końca obroty silnika spadają mi o 500, odpuszczę kierownicą to obroty wracają na 2 tyś

Witaj,

Miałem ten sam problem.

U mnie powodem "chrobotania" przy kręceniu kierownicą były zużyte łączniki stabilizatora.

Po wymianie jak ręką odjął :D

Nie jest to droga sprawa. Bdb są Lemforder'a

Pozdrawiam!

Opublikowano

Też nie mogłem dojść co mi skrzypiało w adr. Winny był wahacz przedni, dolny.

Opublikowano

niepokojaca jest sprawa obrotow.jakby pompa zacierała sie i stawia duze opory dla silnika

Opublikowano

tez tak mysle, pewnie pompa jest na dobiciu bardzo czesto padały w tych silnikach, radze kupić odrazu nową bo ze szrotu padają po miesiącu. Wymieniałem u znajomego w a3, dwie były ze szrotu po 150zł czyli 300zł, skonczyło sie na nowej za ok 400zł

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem łączniki stabilizatora no ale niestety to nie to.

​Postanowiłem założyć starą pompę ( według mechanika zatarta i dlatego wyła) i okazało sie że wszystko pięknie działa, bez tego chrobotania i wycia :cygaro:

Chyba mnie mechanik naciągną na wymianę i kupno pompy u niego, a moja się po prostu zapowietrzała i dlatego wyła...

Dziękuje wszystkim za pomoc :)

Opublikowano

Czyli cie naciągnoł.

Masz błąd w profilu 1Z wychodziły tylko w 1995r. z tego co mi sie wydaje od 1996 były już AHU

Opublikowano

Sprawdziłem łączniki stabilizatora no ale niestety to nie to.

​Postanowiłem założyć starą pompę ( według mechanika zatarta i dlatego wyła) i okazało sie że wszystko pięknie działa, bez tego chrobotania i wycia :cygaro:

Chyba mnie mechanik naciągną na wymianę i kupno pompy u niego, a moja się po prostu zapowietrzała i dlatego wyła...

Dziękuje wszystkim za pomoc :)

a tyle zachodu:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.