Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana linki hamulca recznego


audioolavant

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana sama w sobie jest bardzo łatwa ale bez kanału czy podnośnika się nie obejdzie trzeba trochę osłon poodkręcać. Później jeszcze regulacja która jest przedstawiona pod tym linkiem http://www.auditimes.pl/topic/1124-regulacja-hamulca-recznego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana sama w sobie jest bardzo łatwa ale bez kanału czy podnośnika się nie obejdzie trzeba trochę osłon poodkręcać. Później jeszcze regulacja która jest przedstawiona pod tym linkiem http://www.auditimes.pl/topic/1124-regulacja-hamulca-recznego/

Odpowiedź nie wnosi nic do zapytania: "jak wymienić linkę haq-cz ręcznego" -sam także chciałbym się czegoś dowiedzieć zanim

rozkręcę pół samochodu. Np. jak dostać się i podłączyć końcówkę linki przyu dźwigni h-ca ręcznego w A4B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andcho pobierz manual do Twojej audi tutaj. Prawdopodobnie będzie to czego szukasz ;)

A tutaj masz dyskusję odnośnie regulacji na naszym forum.

Co się stało, że chcesz ją wymieniać? Pękła? Bo jeżeli nie, to sama regulacja powinna dać radę.

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andcho pobierz manual do Twojej audi tutaj. Prawdopodobnie będzie to czego szukasz ;)

A tutaj masz dyskusję odnośnie regulacji na naszym forum.

Co się stało, że chcesz ją wymieniać? Pękła? Bo jeżeli nie, to sama regulacja powinna dać radę.

Panowie, manual mam od dawna, dyskusję na forum przejżałem i nic z tego nie wynika. Linkę trzeba wymienić bo zacina się i blokuje zacisk, chyba korozja.

Cały czas czekam na podpowiedź jak odłączyć i podłączyć nową linkę h-ca ręcznego do dźwigni; czy trzeba demontować cały tunel środkowy czy jest sposób aby

zrobić to np. przez otwór po popielniczce tylnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś linka spadła z mocowania przy dzwigni hamulca ręcznego - wyjąłem popielniczkę oraz podłokietnik i bez problemu założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie. Odkopie kotleta. Po regulacji ręcznego przy popielnice, nie mam praktycznie luzu na rączce od ręcznego i delikatnie mi reczny hamuje cały czas, jak to wyregulowac teraz żeby nie brał tak wcześnie? 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tam  regulowałeś? tam się nic nie reguluje. Mechanizm ręcznego w zaciskach jest samoregulujący się. Po kilkukrotnym zaciągnięciu ręcznego samo się napina. Jak kręciłeś przy popielniczce to teraz tam musisz poluzować.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem słaby reczny, brał bardzo wysoko. Wyjąłem popielniczka i okazało się że linki przy spuszczonym recznym są wręcz luźne, wscisnalem ten przycisk w otworzę, linki napiely się ale trochę za mocno, i teraz zastanawiam się jak je poluzowac żeby było dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...