Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SZUKAM] Demontaż/Montaż + Regeneracja Maglownicy


M_a_N_i_e_K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam kogoś kto wyjąłby mi maglownice, auto: A6 C5 2.7BiT Tiptronic, niestety w Pabianicach się tego nie podjęli a chciałem już jechać te ponad 100km.

Samo demontaż/montaż lub demontaż/montaż+regeneracja.

Najlepiej okolice Warszawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autokuznia.pl/

Osobiście u nich robiłem montaż/demontaż magla (magiel kupiłem nowy, tzn. po profi regeneracji).

Natomiast właściciel warsztatu (rozmawiałem z nim dopiero po robocie) ma magika, która profesjonalnie robi regenerację magli.

Całość wyszłaby ok. 1500 pln.

Gdyby mnie spotkała kolejna taka "przyjemność" to pojechałbym do nich właśnie.

Mojego kolegi wspólnik robił tam regenerację w Leonie I FR i przez ponad dwa lata wszystko śmigało jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz profesjonalnie i w miarę przystępnie to polecam http://www.maglownice.polskareklama.pl/q,siedziba,firmy.htmlna poprawnej 9. Ludzie z całej Polski do nich przyjeżdają i często są kolejki ale warto. Dla porównania byłem w Kuźni jak polecił przedmówca i różnica w cenie była ok. 400-500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Panów od regeneracji maglownicy z Łodzi. Za poleceniem znajomego oddałem do nich swój magiel - i jeżdżę drugi rok, wszystko jest ok.
Zrobiłem duży risercz na rynku zanim zdecydowałem się na konkretne miejsce i jest straszny rozstrzał cenowy.
Poczytałem masę niepochlebnych opinii o kilku punktach w Warszawie, z kilkoma rozmawiałem osobiście - i po rozmowie mi się odechciało.
Na dodatek ceny tu na miejscu 700-900 zł (w moim Audi TT)
Więc korzystając z forumowej zniżki jaką mamy z MOTOPOlu, zregenerowałem magiel za 400 zł icon_smile.gif
I jest ok plus pisemna gwarancja na rok.
Mnie dodatkowo naglił już czas i nie miałem ani siły ani ochoty bawić się w wysyłki kurierem, więc wsiadałem rano w drugie auto, w godzinę byłem w Łodzi.
Magiel oddany rano do regeneracji, zjadłem śniadanie, kawa, po 12 był już gotowy do odbioru.
Także przyjemne z pożytecznym.
Polecam Motopol (póki co... icon_wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszły wtorek też byłem ms regeneracji maglownicy w Łodzi na ul.Legionow 82,polecony przez jednego z forumowiczów.Zapłaciłem 680 zł ale bylem autkiem,wiec w cenie montaż i demontaż.Problemem był wyciek płynu,sama maglownica w bardzo dobrym stanie.3 godziny czekania na miejscu i powrót do domu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...