Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zablokowany zacisk hamulca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam
żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj

u mnie grzeją się hamulce lewy tył , prawy przód tak jakby cylinderki nie cofały się do końca
jaka może być przyczyna ? cylinderki smarowałem i czyściłem, układ odpowietrzałem , ale może jeszcze jest zapowietrzony ???
pedał hamulca łapie przy samej górze więc chyba jest ok

Edytowane przez maniekaudia4

Opublikowano

Ja mam problem z tarcza prawa przednią. Powiedz mi dev co jest przyczyna ze klocek zostawia maly rant od wewnetrzej strony tarczy jakby klocek nie dolegał równomiernie. Tarcza ma ponad rok (312mm). lewa strona jest idealnie. Zauwazyłem to ostanio przy wymianie oleju...

  • 3 lata później...
Opublikowano
W dniu 24.01.2015 o 21:39, Dev napisał:

Musisz zdjac zacidk i go w mak rozebrac i wyslac do mnie :wink:

Poszukaj sobie nieprzelotowej nakretki M10X1 na przewod. Tym sposobem zaslepisz go a auto nie będzie uziemione

Poszukaj sobie nieprzelotowej nakrętki M10X1 na przewód 

 

Jaka dokładnie to nakrętka? Dasz może link do allegro aby go kupić nie mogę znaleźć są tylko same przelotowe. 

Opublikowano
3 godziny temu, janekkozak1 napisał:

Poszukaj sobie nieprzelotowej nakrętki M10X1 na przewód 

 

Jaka dokładnie to nakrętka? Dasz może link do allegro aby go kupić nie mogę znaleźć są tylko same przelotowe. 

zrobisz sobie że starego przewodu hamulcowego

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Takie coś będzie OK? 

 

 

20180512_183921.jpg

20180512_183939.jpg

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano
Godzinę temu, janekkozak1 napisał:

Takie coś będzie OK? 

 

 

20180512_183921.jpg

20180512_183939.jpg

zamontuj i mocno depnij

Opublikowano

Dev widzę, że zawodowo zajmujesz się hamulcami. 

Mam sprawę zregenerował byś mi dwa tylne zaciski z A4 B5 jak odkręcę, zaślepię przewody i prześlę w paczce? Chcę również je pomalować proszkowo na czerwono razem z jarzmami. 

 

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano
2 godziny temu, janekkozak1 napisał:

Dev widzę, że zawodowo zajmujesz się hamulcami. 

Mam sprawę zregenerował byś mi dwa tylne zaciski z A4 B5 jak odkręcę, zaślepię przewody i prześlę w paczce? Chcę również je pomalować proszkowo na czerwono razem z jarzmami. 

 

żaden problem

Opublikowano

Dev dziś pojechały do Ciebie moje zaciski do regeneracji maluj na czerwono. 

 

Mam mały problem miałem ogromny problem z odkręceniem lewego jarzma i uszkodziłem dwie śruby "wyszło jak podgrzałem palnikiem" masz może gdzieś takie na warsztacie, wrzuciłbyś do paczki? 

Ewentualnie gdzie mogę kupić, bo na mojej wiosce ciężko z takimi rzeczami ?

20180521_112938.jpg

20180521_112954.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, janekkozak1 napisał:

Dev dziś pojechały do Ciebie moje zaciski do regeneracji maluj na czerwono. 

 

Mam mały problem miałem ogromny problem z odkręceniem lewego jarzma i uszkodziłem dwie śruby "wyszło jak podgrzałem palnikiem" masz może gdzieś takie na warsztacie, wrzuciłbyś do paczki? 

Ewentualnie gdzie mogę kupić, bo na mojej wiosce ciężko z takimi rzeczami ?

20180521_112938.jpg

20180521_112954.jpg

będą nowe w paczce

Opublikowano

OK daj znać jak będą gotowe zaciski i jarzma, "nie zapomnij wrzucić śrub do jarzma" to zrobię przelew na konto, bo nie mam przy sobie pieniędzy. 

 

Jedno jarzmo poszło razem z zaciskiem musisz odkręcić na imadle. Nie miałem już nerwów do okręcania po walce ze śrubami z lewej strony. 

 

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano

Jak idzie malowanie zacisków i jarzm? Na kiedy będą gotowe? 

33378763_10209381084123653_5082678389874098176_n.jpg

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano

Zaciski schną jeszcze? Już ponad tydzień mam unieruchomiony samochód, a jest mi trochę potrzebny. 

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano
3 godziny temu, janekkozak1 napisał:

Zaciski schną jeszcze? Już ponad tydzień mam unieruchomiony samochód, a jest mi trochę potrzebny. 

nie schną, wyszly już z pieca ale są na nich purchle, jutro idą na poprawkę,  jarzma są w idealnym stanie

jutro dam znac

Opublikowano

Ok dzięki za informację. A dasz znać w jakim  stanie były zaciski, szczególnie lewy? Na lewej tarczy miałem ostre bicie nie dało się już hamować, tarcza krzywa może od zacisku? 

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano

zablokowany był trzpień od ręcznego

tarcze masz do wymiany

Opublikowano

Założone i odpowietrzone 

 

20180604_175730.jpg

Edytowane przez janekkozak1

Opublikowano

20180604_175739.jpg

Edytowane przez janekkozak1
Kapturek na odpowietrznik oczywiście założyłem.

Opublikowano

dobrze wyregulowaleś czujniki do pierścieni ABS ?

Opublikowano

Chyba tak starałem się równo ustawić dwa jak najbliżej pierścienia ABS. Jak na razie ABS się nie świeci. A na co mam zwrócić uwagę?

Edytowane przez janekkozak1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.