Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ciekawostki licznikowe


marcin9962

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widziałem na paru filmikach na yt że niektóre modele audi a6 c5 mają podświetlane wskazówki wraz z zapłonem co jest przydatne i wygląda ciekawie, mam pytanie czy da się coś takiego zrobić w B5 ? ostatnio zrobiłem to w passacie B5 FL ale jak zapytałem o audi to nikt się nie wypowiedział. Działał ktoś coś w tym kierunku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z czymś takim nigdy nie spotkałem. Na pewno dało by się coś takiego zrobić ale pewnie było by to sporo lutowania w samym liczniku. Nie wiem czy to tego warte. A w passacie jak to robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w passacie zrobiłem tak że vag k+can professional zgrałem wsad z licznika i później programem hex editor neo zmieniłem wartość i tyle wszystko gra jak powinno

10941218_971587749536232_1785076928_n_zp

też widziałem coś takiego jeszcze w audi a3 z 2001 roku i też mu się wskazówki świeciły a zegary takie same miał jak właśnie w B5 po lifcie

Edytowane przez marcin9962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pasku jest inny wsad , co do naszych liczników jest podobno możliwość zmiany jednej komórki , jesze tego nie próbowałem ale jest to podane na A3 klub w ciekawostkach licznikowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie będę nic kombinował bo nie jest sztuką coś zepsuć heh... a takie pytanko mam jeszcze czy jest możliwość wyłączenia kontrolki spalonej żarówki w a4 b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podajesz masę na piny w szarej kostce odpowiedzialne za to - chyba 14 i 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre i kaju grzebali ostro w hex edytorze i w a6 zabanglalo a polift b5 nie dalo rady wskazowek odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem żeby w ogóle zmienić kolor wskazówek na niebieskie myśle że fajnie by to z białym grało widziałem że można kupić właśnie niebieskie wkłady pod wskazówki także nie było by problemu pózniej je podpiąć pod 12v po zapłonie ale nie chce czegoś zepsuć bo nie jest to wielka sztuka....

Edytowane przez marcin9962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pakiet oświetlenia wskażników i przyżądów jest czerwony a wskazówki robić na niebiesko eeee nie nawet jak by to ładnie wyglądało no ale to rzecz gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre i kaju grzebali ostro w hex edytorze i w a6 zabanglalo a polift b5 nie dalo rady wskazowek odpalić

W A6 nie ma potrzeby grzebania w hex. To się robi w adaptacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...