Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu i swap pompy oleju 2.0 blb


wojtek1990.r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Poszukuję na allegro dobrego zestawu do wymiany rozrządu...Na aukcjach znalazłem niby oryginalny zestaw kompletnego rozrządy z ori pompą wody za 690 (link do aukcji poniżej), co wzbudziło moje podejrzenia gdyż kiedy pytałem się w Serwisie VW o org. zestaw rozrządu do mojego BLB powiedzieli mi że kosztuje 1000zł. Po rozmowie telefonicznej ze sprzedającym z allegro powiedział mi że zestaw jest 100% oryginalny.... Co o tym myślicie ? Zamawiać czy kupić zamiennik INA w "normalnej cenie" ?

link do aukcji:

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-seat-toledo-3-iii-2-0tdi-16v-oe-i4942598670.html

Edytowane przez wojtek1990.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina była.montowana na pierwszy montaż na allegro są takie zestawy z tym że brak znaczka wybitnego audi ja te zestawy montowalem w kilku autach i smigaja

Edytowane przez jarfab0511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina była.montowana na pierwszy montaż na allegro są takie zestawy z tym że brak znaczka wybitnego audi ja te zestawy montowalem w kilku autach i smigaja

A uważasz że ten zestaw z aukcji to oryginał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montuje takie zestawy w warszatacie od dłuższego czasu i nie ma z nimi problemów

Zakłdam zestawy SKF lub INA

bo żeby zapłacić 400 zł więcej po to żeby miec pudełka z ASO to bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle podobnie,bo jak chcesz robic duzy przebieg na wymianie tzn tak jak w serwisie bodajze 120 tys.to oki mozna zakladac ori.ale jak nastawiasz sie na 60 tys.max to po co brac ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czmu 60 a nie 90? 6- to na pompe stare tedi pd juz lecą 90tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy markowy zamiennik Ina, SKF, Ruville daje tyle samo przebiegu gwarantowanego co oryginał.

Bardziej bym się przejmował kto to będzie wymieniał i czy wie co robi a nie tylko flamastrem znaczki na kołach umie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lubię mieć oryginalne części z pierwszego montażu w swoim Audi :P Zdecydowałem się na ori zestaw od H4mm3r'a za 700 zł :D A co do wymiany oddaję samochód w pewne ręce do Karola z Raszyna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...