Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lampki do przestrzeni nóg


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki lampki są montowane w przestrzeni nóg. Montuje pakiet oświetleniowy został mi tylko podświetlanie przód kierowca pasażer tył juz mam zamontowany orginalne zaślepki lampek oraz lampki. Proszę was o pomoc nie mogę nigdzie znaleźć podobnego tematu białe lampki te z dzrzwi są inne bo otwory na przestrzeń nóg są większe proszę was o numer jakie winy być z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki lampki są montowane w przestrzeni nóg. Montuje pakiet oświetleniowy został mi tylko podświetlanie przód kierowca pasażer tył juz mam zamontowany orginalne zaślepki lampek oraz lampki. Proszę was o pomoc nie mogę nigdzie znaleźć podobnego tematu białe lampki te z dzrzwi są inne bo otwory na przestrzeń nóg są większe proszę was o numer jakie winy być z góry dziekuje

te białe co w drzwiach są takie same jak z przodu w przestrzeni nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna od strony kierowcy pasuje ale od pasażera jest troche wieksza i potrzebuje numer jaka jest właściwa. Tyl kupiłem na forum odpowiednie ale potrzebuje dowiedziec się o lampkę od strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna od strony kierowcy pasuje ale od pasażera jest troche wieksza i potrzebuje numer jaka jest właściwa. Tyl kupiłem na forum odpowiednie ale potrzebuje dowiedziec się o lampkę od strony pasażera

c39b9a257964d939m.jpg taka mam i to jest ta sama co w drzwiach pasuje idealnie pod kierownice jak i pod schowek te z tylu pod siedzenia są juz inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różnią te pod siedzenia poza koniecznością dokupienia uchwytów/mocowań? Też chcę zamontować i cały czas sądziłem, że w drzwiach, schowku i przestrzeni na nogi przód/tył są jednakowe.

Bardzo się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mają inną wysokość, taka sama jest chyba u góry w bagażniku sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...