Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie!


BEpower07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odnawiam temat ponieważ dalej borykam się z tym problemem. Pompkę zmieniłem z a3 lecz nadal to samo. Jedynie co pali się światło w bagażniku. Jakieś pomysły ?


Przerwany wężyk na dole kostki.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem tylko u mnie żadne lampki się nie świeca,tylko jak otworze bagażnik to ta w bagażniku świeci, kolega sprawdzał pompkę i lampki w podsufitce i niby jest wszystko ok. wiec w czym problem? POMOCY!

U mnie jest identyczny problem jak u Ciebie. Działa tylko w bagażniku.kostki w nogach sprawdzone wszystko ok,pompka też jest ok,te mikrostyki niby też ok,w łapkach poprawione luty i dalej ciemność :/

Przekładał ktoś może na próbę pompke ta z bagaznika z audi w ktorej oswietlenie działa???

Przekładał ktoś może na próbę pompke ta z bagaznika z audi w ktorej oswietlenie działa???

Ja przakładałem ale i tak nic z tego. A na mojej pomoce w innym aucie normalnie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka 10-stykowa pomarańczowa zacisk bodajże 6 kolor kabla brązowo-biały przy prawej nodze pasażera tam też zaglądałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz te kostki z prawej strony, najlepiej odegnij sobie kawałek podłogi i zobacz czy jest tam mokro. Mi gdzieś wężyki od spryskiwaczy się zapchały na tył i mam tam mokro, będzie trzeba kiedyś zabrać się do tego żeby to wysuszyć, ale to nie robota na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. Brak oświetlenia bagażnika i tylnej kanapy po otwarciu odpowiednio baga i drzwi. Pompka była wymieniana i po podłączeniu w celu sprawdzenia było ok, natomiast po zamontowaniu w wygłuszeniu i schowaniu w swoje miejsce lampki nie palą. Oględziny pompki zrobione i wszystko wygląda ok. Mikrostyk zamka wymieniony, bez efektu. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. Brak oświetlenia bagażnika i tylnej kanapy po otwarciu odpowiednio baga i drzwi. Pompka była wymieniana i po podłączeniu w celu sprawdzenia było ok, natomiast po zamontowaniu w wygłuszeniu i schowaniu w swoje miejsce lampki nie palą. Oględziny pompki zrobione i wszystko wygląda ok. Mikrostyk zamka wymieniony, bez efektu. Jakieś pomysły ?

Sprawdź jeszcze przewody czy nie są złamane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody wygladaja ok. Może jakas podpowiedź ktore piny odpowiadają za oswietlenie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody wygladaja ok. Może jakas podpowiedź ktore piny odpowiadają za oswietlenie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

https://www.flickr.com/photos/40097295@N04/16926130968/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...