Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.


johny_bravo

Rekomendowane odpowiedzi

na s2kowym jezdzilem , 2 bary ladowałem i działał dłuuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-)

W etce widzę 058906283f wiec takowy zakupię.

Edytowane przez johny_bravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny_bravo, a ten co Ci stroił to nie potrafi Ci doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co mi stroił będzie widział samochód jutro. Przez tel nie chciał stawiać diagnozy co dla mnie jest zrozumiałe.

Pytanie/informacja na forum była po to, by być mądrzejszym podczas rozmowy na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Myślałem, że jak to taki ekspert to przygotuje CI całą liste od A do Z tego co najlepiej kupić, a Ty się nią z nami podzielisz.

Widze, ze sytuacja jest zupełnie odwrotna...

Czyzby ekspert nie chciał zdradzać za free sekretów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, który ogarnia soft w moim rejonie. Kilkanaście samochodów było u niego strojone i nikt nie zgłaszał zastrzeżeń, tym bardziej, że on też mi robił pierwszy soft i późniejsze korekty...

Coś do listy a-z i zdradzaniu sekretów, przez tel sugerował n75 i właśnie jadę do niego na podmiane.

Napisze raz jeszcze, dzięki Waszej pomocy i podpowiedzi, tez sam chce wiedzieć jak najwięcej . może nawet zadaje głupie pytania ale w temacie dopiero raczkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużym opóźnieniem ale czasu wiecznie brakuje ostatnio...

Auto dalej jeszcze nie hamowanie chociaż już po finalnej korekcie. Jak będę miał wykres dokładnie opiszę wszystko w osobnym wątku... Tak w skrócie, taki wynik jest na hubrydzie z mojej K03, fmic,dp, TIP 3 calowy, przeplywka z Bama , Wtryski mam 540 CC ale tylko dlatego ze w dobrej cenie dostałem. Puszka została jeszcze seryjna z wkładka k&n.

Dv i n75 również z Bama. Boost w peeku wynosi 1.5 natomiast przez cały czas 1.4, przy końcu 1.3 z hakiem, nie pamiętam teraz.

Wg GPS pojechało 265km/h wiec jestem zadowolony ;-)

Po założeniu letnich z trakcja juz tak nie walczę i mogę się normalnie rozpędzić, co mnie cieszy jeszcze bardziej ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.3 z hakiem przy końcu? Chciałbym zobaczyć tego loga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dmuchneło w okolicach 1.3 bara ale ile takie turbo i gruszka pociagnie przy takiej ciasnej goracej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec.. :) nie wiem ja kolega ale ja mam pare zabiegów zrobionych żeby było luźniej, ale troche się wjeba*** w temat takze jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tajemniczy watek, jakies kreski, logi filmiki czy tylko takie gdybanie ze jest 270 koni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreski będą ale wpadła nowa koncepcja dolotu. Cała puszka będzie out i tip poprowadzony bezpośrednio na dół... Jeśli ktoś ma ochotę na nową wkładkę k&n zapraszam, mi już nie będzie potrzebna...

Filmik będzie jak tylko wymianie zawieszenie, myślę, że w przyszłym tygodniu się uda.

Kreska i logi jak wszystko będzie zrobione.

Edytowane przez johny_bravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jakies stare powinieneś mieć. Chyba, ze akurat nie zapisales albo dysk się zepsuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym w życiu zajmował się tylko samochodem i nie miał innych atrakcji, pewnie za każdym razem, dla zasady raz dziennie, wsiadal i jechał na odpowiedni kawałek drogi by rozpędzić się do okolic 170. Niestety Cię zmartwię. Mam inne rzeczy na głowie, także póki co pozostaje Ci, tylko mi uwierzyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmartwiles mnie a jedynie podwazyles swoja wiarygodnosc. Ja nie muszę Ci w nic wierzyć. Za stary już jestem na tracenie czasu na takie tematy jak ten szczegolnie jak wlasciciel ma takie podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończę dyskusje z Tobą. Szanuje Twoje zdanie.

Filmik wrzucany bezpośrednio z telefonu. Czy jedzie oceńcie sami.

2 bieg, od 40 do okolic 110. Na więcej nie mogłem sobie dzisiaj pozwolić ale niebawem będzie zdecydowanie dłuższy.

Edytowane przez johny_bravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...