Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to widze wyciąłeś ten jeden pasek.. dużo rezania, czy po wycięciu wchodzi normalnie ?

Opublikowano

to widze wyciąłeś ten jeden pasek.. dużo rezania, czy po wycięciu wchodzi normalnie ?

Jest trochę roboty ,ale da się ogarnąć przy piwie.

No i po bokach czarnym klejem trzeba wypełnić ten łuk ,ale na codzień jest to niewidoczne .

Ja wiem gdzie patrzeć , ale to Ja wiem . :)

Jakby co to mam do sprzedania tą dolną ramkę za 80zł ( chodzą po 150zł na aledrogo).

Edytowane przez sector

Opublikowano

Zacna furka widuje czesto na parkingu pod Sedalem :)

Może kiedyś sie zjedziemy na jakiegoś mini spota pisz na PW

Pozdro

Edytowane przez spin444

Opublikowano

Jest dobrze no i w najlepszym kolorze EBONY SCHWARZ PEARL :decayed: :decayed:

Powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

Tomi_81 dokladnie kolorek :naughty: i widze u Ciebie to samo :decayed:

spin444 miejsce pracy :decayed: jak cos zapraszam do salonu :wink:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

A konkretnie do którego salonu ? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tatuażu mrtattoo


miałem za bardzo juz nie ingerować w wygląd zewnętrzny ale zaczeło mnie zastanawiać czy pomalować ramke grilla w czarny połysk :eusathink:

Clipboard.jpg

Clipboard1.jpg


Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Bandit Look jest git ;) czarny grill s4 robi robotę nawet na aucie w ciemnym kolorze.

Opublikowano
  • Autor

jade jutro kupić ten lakier plasti dip, mam nadzieje ze bedzie fajny efekt po pomalowaniu.. widziałem że mają w czarnym połysku, hmmm.. :eusathink: malował juz ktoś kiedyś tym ?

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

jade jutro kupić ten lakier plasti dip, mam nadzieje ze bedzie fajny efekt po pomalowaniu.. widziałem że mają w czarnym połysku, hmmm.. :eusathink: malował juz ktoś kiedyś tym ?

Hmm... Czarny połysk może być ciekawie,oryginalny czarny grill jest matowy ale połysk też może być miodzio.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak ten cały połysk wyjdzie bo mi sie zdaje że i tak troche bardziej matowy niż połyskujący :whistling:


plasti dip kupiony :decayed:

efekt :decayed: :

11084394_822216397828048_1268071658.jpg


teraz zostało czekać na paczke z niemiec ;/ i rezania ciąg dalszy :)

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Fajnie masz szybki zrobione, co to za folia? :D

Opublikowano
  • Autor

delikatną folią chromowaną, a jutro Ci powiem dokładnie jaka przepuszczalność światła :) bo na zdj. zupełnie inaczej wygląda niż w rzeczywistości, w realu jest większa widoczność wnętrza, żeby policja co rusz nie zatrzymywala

Opublikowano

Daj znać koniecznie, bo planuję to samo zrobić :) Ciemne szyby takie już oklepane, a to fajnie wygląda na ciemnym aucie :jerk:

Opublikowano
  • Autor

chrom 40% przyciemnienia

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

przód i tył?

Opublikowano
  • Autor

wszystkie 7 szybek tym mam ;) na klapie z tyłu i z przodu :decayed: bo do tych policja tak sie nie czepia jak do czarnych, bo we wczesniejszym samochodzie miałem czarną to co chwile kontrola, a tutaj ciszaaa :wink: (stuk stuk w niemalowane)

Opublikowano

Elegancko :banan:

Opublikowano
  • Autor

dokładka od cupry, chrom szufladki i dekory w ładniejszym stanie juz są na swoim miejscu, jutro mam nadzieje jeszcze wgranie odpowiedniego virusa i przynajmniej troche moc wzrośnie, jeszcze przydałoby się dobre hamulce :whistling: a przesyłka z niemiec jak nie przyszła tak dalej ciszaa.. z tego co sie dowiedziałem ma byś w połowie maja... :facepalm:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

dawaj foto z dokładką ! ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.