Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

montaż mbc 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak założyć ten mbc jak założę go bezpośrednio do turbo to brak mocy i nie trzyma ciśnienia a jak złożę n75 to ładuje normalnie proszę o pomoc lub jakoś schemat

Opublikowano

Po kiego wała chcesz montować to ustrojstwo?!!

To jest dobre w prostych silnikach - turbinach gdzie doładowanie nie jest regulowane przez N75 .. w 1.8T n75 reguluje sobie doładowanie w zależności od odbrotów .. a tak będzie non stop ładować np. 1 bar od początku do końca co może przyspieszyć zgon turbiny..

W 1.8T MBC to zło :)


Nie wspominając o tym że auto będzie ale za***rdalać jak głupie albo będzie słabo jechać..

Opublikowano

zależy kolego jaki masz ten mbc bo albo ma 3 wejścia albo 2 z rególe są dwa wejscia i jeden dajesz do sztangi wg drugi do turbo w dolot zaślepiasz ale jak zwiększysz doładowanie to bedzie brakowało pb i bedzie za ubogo. możesz założyć mbc zwiększyć doładowanie ale odrazu musi ktoś Ci to wysrtoić bo tak to upalisz coś

Opublikowano

zależy kolego jaki masz ten mbc bo albo ma 3 wejścia albo 2 z rególe są dwa wejscia i jeden dajesz do sztangi wg drugi do turbo w dolot zaślepiasz ale jak zwiększysz doładowanie to bedzie brakowało pb i bedzie za ubogo. możesz założyć mbc zwiększyć doładowanie ale odrazu musi ktoś Ci to wysrtoić bo tak to upalisz coś

Odetnie jak tylko troche wyjdzie po za normalne wartosci doladowania, wlasnie zeby tego silnika nikt nie mogl uje**** takimi wymyslami.

Opublikowano

co odetnie? To n75 odcina doładowanie a jak dasz zamiast n75 mbc to nic nie odetnie tylko bedzie dmuchało ile dasz i coś upalisz

Opublikowano

Przeplywka odetnie ci paliwo zanim coś usmażysz, chyba ze masz program....

Opublikowano

Przeplywka odetnie ci paliwo zanim coś usmażysz, chyba ze masz program....

to bez sensu bo co z tego jak odetnie mi paliwo jak doładowanie bedzie?

Opublikowano

A na odcieciu paliwa co ci bedzie produkowac to doladowanie? Masz sprezarke na korbke czy perpetum mobile? :facepalm:

To jest wlasnie zabezpieczenie przeladowania, w razie przerwania weza do gruszki czy podobnych przypadkow zeby ci nie usmazylo pierscieni na tlokach.
Podsumowujac: Nie podniesiesz cisnienia doladowania bez modyfikowania mapy...

Edytowane przez TyBucu

Opublikowano
  • Autor

Tak Ale ja mam już zrobioną mapę na 200km i turbo po wino ładować z 0.9 bar albo 1.0 bar a ciągle ładuje jak seria 0.6 albo 0.5 a jeżeli przemienienie przewody na n75 to ja przeładowuje do 1.5 bar i zaraz te ciśnienie spada tam do 1.1bar i przerywa przy przyspieszeniu a jak przełoże że by węże to jest dobrze ale pompuje jak seria kupiłem nawet drugi n75 i dalej to samo

Opublikowano

Sprawdz sztange WG czy sie nie przycina, oraz czy klapka nie lata.
Jak masz podlaczone to n75? bo wyglada na to ze przy 0.6b jest caly czas otwarty zawor WG, a grucha wyregulowana na otwarcie przy 0,55-0,6b najlepiej by bylo jednak gdybys wrzucil logi na normalnym podlaczeniu.

Opublikowano
  • Autor

Może być że źle jest ustawiona sztanga jak to regulować

Opublikowano

Najlepiej wyciągnąc kolektor albo turbo (jak kto woli) podpiac manometr i kompresor, dajesz mu cisnienie żądane do początku otwarcia klapki i kręcisz nakrętką na sztandze aż będzie lekko uchylona przy danym cisnieniu.

Opublikowano

A oryginalnie jak robią chip to tez ustawiają sztangę ??

Opublikowano

no jak usuwają sztangę??

normalnie jak robią chipsa ustawia doładowanie i n75 tym steruje ja robiłem auta na grubo ponad 300ps z seryjnym n75 i daje radę musisz mieć cos zwalone i szukaj nieszczelności i sprawdz Wg i gruszkę i szczelność całego układu...

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jest taki objaw jak dam jej w gas to zaczyna pompować to szczela z wydechu kilka razy i moc wraca i już normalnie.już mi normalnie ręce opadają hehe

Może podam logi tylko w jaki kanał się podpiąć

Opublikowano

do tunera uderz powinien Ci to w cenie ogarnac

Opublikowano

strzela w wydech ?? a swiece jakie masz i kiedy były zmieniane??

najlepiej zrób logi i będzie można coś powiedzieć...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.