Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 B5 2.8 AHH QUATTRO]Od wyjazdu z salonu w rodzinie


wanior91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.!Stałem się nowym nabywcą Audi a4 b5 2.8 quattro.Jest to już moje 3 takie auto z takim silnikiem tylko tym razem quattro.Auto kupiłem w tym tygodniu od ojca, który kupił go w salonie 19 lat temu.Przebieg 183 tyś km.Po zakupie założyłem instalację gazową Landi Renzo 6tyś zł.

Wyposażenie:

-Klimatronic,

-elektryczne szyby

-elektryczny szyberdach

-elektryczne lusterka

-abs

-i reszta pierdół bez zbędnej elektryki

-fotele zwykłe materiałowe,była skóra która została wyrzucona z powodów w zimie zimno w lecie parzy,

Wady:

-Wymienione drzwi przednie pasażera kolizja 5 lat temu,

-malowany przedni lewy blotnik ocierka na parkingu dawno dawno ,

Plany:

-zmiana lamp na polift,

-polerka nadwozia,

-auto chcę pozostawić maksymalnie w orginale,

Sami wystawcie ocenę może jakieś pomysły co by tu zmienić itd oto fotki:Y9NkLT.jpgpSwZSU.jpg1NKpgX.jpgvfSz5i.jpgFvBANC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana pełna historia auta to chyba najlepsze co może być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem diody wywalę one nie są podłączone bo mnie denerwowały tylko.Powiem wam że juz trzecie moje 2.8 dwa poprzednie miały 230tyś druga 260tyś km ale rzeczywiście pewnie koło 500-600 bo dolewałem tak z 500-1l na tysiąc kilometrów a w tym nie dolewa się od wymiany do wymiany poziom przez 10tyś km spada z max do trochę wyżej niż min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszybie poliftowe zmieniłoby kompletnie wygląd komory. Oczywiście na wielki plus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie poleciałeś z instalacją gazową za 6 tys. Trzeba było wczesniej się trochę zorientować w temacie bo instalację z najwyższej półki kładziesz do tego auta za maks 4 tys..

Fajnie, ze auto od nowości w rodzinie, daj więcej zdjęc np ze środka w jakims stanie jest wnętrze po realnych 180 tys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy zobaczą pierwszy raz w życiu jak wygląda samochód po realnym takim przebiegu a nie Allegrowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze 0 śladów zniszczenia w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawię jutro zapewne ale macie racje mam audi i 3 fiaty wszystkie z salonu doblo ma 230 tyś audi 180 i dwa jeszcze fiaty grande punto 90 tyś i Pandę 130tyś km i w żadnym nie ma śladów zużycia.Moim zdaniem żadnej marki auto po 200 tyś nie powinno odbiegać praktycznie wcale od salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...