Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Łożysko koła przód


GPRally

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie potrzebuję porady.

Jakie kupić łożysko koła przód, aby pojeździło trochę..... Koła 19" i właśnie jedno już skończyło swój żywot.....

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAG lub SKF, chociaż ostatnio jest loteria z tymi łożyskami. Kupując FAG-a często można dostać SKF w środku i na odwrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znajomy co prowadzi sklep z częściami coś wspominał, że SKF i FAG to praktycznie to samo.

FAG - mówił, że idzie na pierwszy montaż w fabryce, ale coś mi sie nie wyaje na 100%.

Z ciakawości pytałem w ASO ale cene rzucili 765zł za takie łożysko co jest ceną z kosmosu....

Na SKF/FAG - 2 lata gwarancji.

Jest jeszcze jakaś słowacka firma (nazwy nie mam) - 3 lata gwarancji ale cena 80zł więc domyślam się, że może to być szajs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem że teraz FAG a SKF to to samo pewnie jedno wykupiło drugiego :)

ale ja 50kkm temu zamontowałem SKF i jest suprimo więc polecam SKF/FAG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dosc dziwny problem. W moim A4 b6 1.9TDI avf slychac takie ciche huczenie w przedziale predkosci 130-150km/h. Najwieksza intensywnosc wystepuje przy 140km/h. Jest to na tyle ciche ze przy wlaczonym audi concert volume powyzej 3 nie slychac tego huczenia. Po przekroczeniu 150km/h huczenie zanika

Kupilem to auto z koncem marca od pierwszego wlasciciela Salon PL. Nie pamietam czy to huczenie bylo od poczatku czy nie. Poza tym przez pierwsze 2 tygodnie raczej osiagalem max 100km/h. Wlasnie po dwoch tygodniach zalozylem opony Michelin pilot sport 3 225/45 R17. Po kilku dniach pare razy przelecialem autostrada i pojawil sie ten problem.

Zastanawiam sie czy to halas od opon czy moze ktores z lozysk. Mechanik mowi zeby zalozyc zimowki i zrobic test. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mechanik załóż zimówi wykluczysz oponki.. a potem dalej jesli to łożysko to z przyrostem przejechanych km będzie i przyrastał większy przedział buczenia ;)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to najczęściej wyją tylnie piasty. Przód jest wytrzymały.

Ale opony to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...