Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kamera cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :hi:

czy ktos moze mi doradzić jakiego rodzaju kamere cofania moge zalozyc pod tylną klapą w miejsce zamka (nad tablica) i gdzie takie cos moge kupic? Nie mam doswiadczenia w tym temacie ale chyba kamerki montowane z zderzakach nie bardzo sie sprawdzają bo nie mozna wyczuc odleglosci? Z koleji wszystkie kamerki przeznaczone do montazu na zewnątrz po klapą sa za wielkie? :wallbash:

Prosze o pomoc i z gory dzieki na info

Pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

Pogadaj z adamoooo :decayed::wink4:

On ma takie coś u siebie .

Opublikowano
  • Autor

...miał bo właśnie sie skończyły :wallbash: ;(

nie wiem co teraz robic....jaką polecacie więc kamerke? :shocked:

pzdr

Opublikowano

zmierz sobie srednice zamka tylniego w klapie i szukaj takiej kamerki co by tam weszla i bedzie bez problemu.zobacz na allegro niedawno taka widzialem jak ja mam za chyba 370zl czy cos kolo tego.pasuje idealnie i swietnie widac

Opublikowano
  • Autor

Dzieki,

bede szukal. Gdybys natknął sie "przypadkiem" na taki monitoring to prosilbyn o linka.

Dzieki :hi:

Pozdrawiam

Opublikowano

no ta jest niezla,tylko cena :evil:

Opublikowano
  • Autor

spasowana idealnie ale...cena :wallbash:

:hi:

Opublikowano

to to raczej jakies badziajstwo.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

a czujniczki nie wystarcza? :) dobre pi pi pi pi pi pi pi pi pi piiiiiiii jest jak dla mnie wystarczajace :) gapiac sie w monitor mozna wychaczyc cos przodem albo bokiem :)...

moze sie nie znam, ale do mnie jakos nie przemawia taka pomoc przy cofaniu

Opublikowano
  • Autor

Oświećcie mnie :mysli:: jak zdemontuje bebenek z zamka na klapie bagażnika to czy bebe mógł otworzyc bagażnik (chyba tylko pilotem) a jesli jakims cudem zatrzasnie sie to istnieje jakies otwieranie awaryjne?

Wspomne tylko,ze nie mam skladanych tylnych siedzeń... :polew:

no to d... :kox:

:hi:

Opublikowano

otwieranie awaryjne można sobie wyprowadzić..centralnym zamkiem otwierasz klape bagaznika..musisz kupić odpowiedniej wielkości kamere..bo inaczej będziesz musiał wiercić dziure..

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • 1 rok później...
Opublikowano

Przepraszam za odgzanie kotleta, ale czy dobrze zrozumialem, ze po usunieciu zamka z bagaznika, nadal bedzie dzialalo jego otwieranie z pilota?

Opublikowano

Na allegro widziałem kamerki, które montuje się zamiast podświetlenia tablicy. Oczywiście nie ORI.

Opublikowano

A jak sobie wyobrazasz jezdzenie bez oswietlenia tablicy..?

Opublikowano

sa tez takie co maja dwa w jednym , demontujesz jedno ze swiatełek oswietlajacych tablice a wstawiasz tam kamerke i oswietlenie w jednym ,

temat byl juz omawiany np-->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t85551.0.html;highlight=kamera+cofania

Opublikowano

dokladnie, chodzilo mi o kamerke z oswietleniem w miejsce lampki do blachy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.