Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Termostat ALT 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Woda by się zagotowała a płyn chłodzący czyli glikol nie

Opublikowano

Woda by się zagotowała a płyn chłodzący czyli glikol nie

Nie ma znaczenia ważne ciśnienie.

Glikol różni się tylko temperaturą zamarzania

Opublikowano
  • Autor

Nie tylko temp wrzenia również

  1. 197,3 °C
    Glikol etylenowy, Temperatura wrzenia
Opublikowano

Otwórz korek i zagrzej auto i zobacz czy się nie zagotuje

W aucie nie masz czystego glikolu tylko mieszankę z wodą 40-60%

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Pomyliłem kolegę z tym co założył wątek

Opublikowano

Pomyliłem kolegę z tym co założył wątek

A więc jakies fotki moze link jak sie zabrac za wymiane termostatu czy trzeba kolektor sciagac czy alternator hmmm?

Opublikowano

Majki, śmiało bierz termostat BEHR Polecam.

Edytowane przez Kodzak

Opublikowano

Majki, śmiało bierz termostat BEHR Polecam.

Bierre:0

Opublikowano

Podlacze sie pod temat, ostatnio vag wywala mi blad:

17700 - map controlled engine cooling thermostat (f265): open circut

P1292 - 004 - no signal/communication - intermittent

Dodam, ze silnik szybko sie nagrzewa i trzyma temperature ok 90-95 stopni, wskazowka nie wariuje jednak po rozgrzaniu nie stoi pionowo na 90 stopniach tylko jest z milimentr wysunieta w prawo, ale nie wiem moze to jest normalne.

Czy oznacza to, że mam termostat do wymiany czy coś jeszcze innego moze sie na to składać ?

Czy od tego bledu moze mi poszarpywac silnik, dlawic sie przy przyspieszaniu ( szczegolnie na zimnym silniku ) czy w ogole to nie ma ze soba zwiazku ?

Edytowane przez Gawel90

Opublikowano

Raczej nie ma związku

błąd pewnie z grzałką termostatu, da się to naprawić, albo wymiana na nowy

Opublikowano

Opisałbyś dokladniej jak to naprawic ? :)

Opublikowano

Raczej nie ma związku

błąd pewnie z grzałką termostatu, da się to naprawić, albo wymiana na nowy

Ja dzisiaj zamowilem na allegro firmy behr 183zł z wysyłka

Opublikowano

Majki tez wywalało Ci taki blad jak u mnie ? Jakies dodatkowe objawy, ktore sklonily Cie do wymiany na nowy ?

Opublikowano

Opisałbyś dokladniej jak to naprawic ? :)

Trzeba termostat rozebrać i "wydłubać" tą wtyczkę grzałki.Potem dolutować nowe kabelki i wtyczkę zalać jakimś klejem lub sylikonem

oczywiście trzeba sprawdzić czy grzałka ma przejście.Z reguły nie pali się ona tylko urywają się kabelki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.