Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)


rs4wagon

Rekomendowane odpowiedzi

auto pomalowane,czeka na poskadanie,niestety teraz skupiam sie na pasku,musze jakies heble zapodac duze bo wpadaja nowe felgi które duzo odslaniaja :P do audi brakuej mi wciul gratów,mocowania blotników,kratki grill jakies spinki nadkola bla bla,biore sie za nie jak juz zrobi sie cieplej,niestety malorz co robil tez nie rozgarniety za bardzo z aparatem wiec nie ma co mieczyc,bedzie u mnie bedziem skladac,bedzie focic!!Apropo czy ktos wie czy dolne listwy drzwiowe rs4 i zwykle audi to to samo?bo tez musze dokupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie takie same, bardziej pasują z B6 bo nie były profilowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie ma czasu na nic,jade na austria za 2 tyg i paska chcem podrobic a b7 stoi w pl jeszcze,ale powoli kompletuje graty zeby poskaldac do konca,fotki pewnie dopeiro beda jak juz bedzie u mnie,zloze pobujam sie i na handel z powodu zakupu takiej padaczki :)

12919099_967827219990791_1877781451_n_zp

Edytowane przez rs4wagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo,kupiłem sama karoserie z kwitem za 20k,moze nie tanio ale powoli zrobie ja od podstaw,nowki sztuki k04 tez juz zamówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakładaj temat bo chętnie będę śledził postęp prac przy takim projekcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bez sensu zakładać temat bo w tym roku raczej nic przy niej nie podziałam,będę kompletował aftermaketowe gadżety,muszę kupic prawdopodobnie a4 2.5tdi i z niej wziąsc środek skrzynie zawieszenie i reszte pierdół i silnik wezmę z a6,jest to najtańsza opcja żeby to złożyć,w srodku siedzenia z carbonu recaro pole position,kiera RAID 320 taka jak w pasku ze znaczkiem Rs i chyba tyle,całe zawieszenie chce odmalować i dac poliuretan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bez sensu zakładać temat bo w tym roku raczej nic przy niej nie podziałam,będę kompletował aftermaketowe gadżety,muszę kupic prawdopodobnie a4 2.5tdi i z niej wziąsc środek skrzynie zawieszenie i reszte pierdół i silnik wezmę z a6,jest to najtańsza opcja żeby to złożyć,w srodku siedzenia z carbonu recaro pole position,kiera RAID 320 taka jak w pasku ze znaczkiem Rs i chyba tyle,całe zawieszenie chce odmalować i dac poliuretan

Grubo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) spokojnie wszystko bedzie,praca i brak garazu swojego bardzo mnie ogranicza :( ,inaczej wieczorkami bym cos dłubał.passata będę sprzedawał w maju,fajnie jakby poszedł w całości ,i wtedy przywiozę audi.Bedzie na pewno więcej fotek jak dotychczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał jakieś ciekawe zaciski na sprzedaż w dobrej kasie pisz :V

Powodzenia w modach Panie :)

dzieki,na pewno sie przyda,mam 4 sety z18 w tej chwili na handel,w sumie 3 bo PEPEquattro bierze secik,jak cos to PW

Edytowane przez rs4wagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW napisane :)

Fajną robotę robisz :P Jak byś kiedyś miał części z S4 B7 to też pisz. Grill, dokładka tylna pod wydech lub elementy wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW napisane :)

Fajną robotę robisz :P Jak byś kiedyś miał części z S4 B7 to też pisz. Grill, dokładka tylna pod wydech lub elementy wnętrza.

dziekówa,szczerze takich gratów nie mam bo nie sa mi potrzebne wiec nawet nie szukam :)

Co taka cisza ?

https://youtu.be/O9Qkdvxngb0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej popularne staje się kupowanie zwykłego body i modzenie na "rs"

szkoda że nie będzie latało po pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...