Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)


rs4wagon

Rekomendowane odpowiedzi

heh nie chce,swojego czasu jak bralem drzwi od goscia byly na allegro para czarnych po 8 stów,ja za swoje dalem w bardzo promo cenie tego mam dwa komplety ;) uwielbiam tanie graty hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,patrze co drugi dzien za gratami wiec jak cos trafie to ci podrzuce link,tylko nie wiem jak z lusterami z angola?pewnie cos trza bedzie dokleic,podpilowac abu cos widziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam sie dzieje,moj master po drodze robi 10 innych aut,nie tak jak twoj ze 3 miesiace przy jednym :P

12092648_1792817064278181_956582222_n_zp

12179001_1796697157223505_1057441682_n_z

wpadla kiera z RS4,robic te plastiki w carbonie??zgrywaloby sie z listwami w srodku,bo tez planuje zakupic

5737454856_zpsd7lg5cvx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere,zostaw ori. Ona sama w.sobie jest paskudna.więc jak już zakladasz tą zamiast np z tt to tą zostaw ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,nie bede nic kombinowal z nia,dzis przyszla i naprawde jest w niezlym stanie,stayna bedzie pasowac swietnie do galki rs4,wymienie tylko znaczek na nowy i to wszystko.Swoja droga jezdzilem RS4 i powiem ci ze ta kiera swietnie lezy w rekach i nie jest taka paskudna,mi sie podoba no w porównaniu jej do mk6gti

led5_zpsliyxa2uu.jpg

lustro_zps7n01uz0v.jpg

tuningi lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety malarz nie jest bardzo wylewny co do zdjeć :( także nie mam nic do pokazania,wziąłem sie za tylne lampy,dużo zabawy jest z wsadzeniem ledow od a6,wrzucę jakies fotki wieczorem,jedna zrobiona na 99% zostało skleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...