Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)


rs4wagon

Rekomendowane odpowiedzi

fotele jak najbardziej,to orginal z rs4 recaro,wiekszosci na pewno chodzi o ich kolor,ja bym w sumie nie plakal jakby byly zólte,swoja droga czy jest jakis kod lakieru taki sam jak lustra rs4 ?niby srebrne ale nie do konca,czy to ta satyna o kótej kolega wyzej pisal?w sumie jakby ramki relingi,lustra i kola walnac wlasnie tak tez by bylo spoko,tylko straci juz chyba z wizerunku bandyty dosc duzo

Bardzo ciekawy projekt! Swoją drogą możesz mi też takie body poszukać :decayed:

Tak jak mówisz, nie idź w standardowy schemat z satyną, bo tak ma co drugi :grin:

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,tych aut juz nie bedzie takze jak myslisz cos restaurowac to ostatni dzwonek,dodam ze ostatnio na lolalnym spocie Od slowa do slowa o golfach I zgadalem sie z chlopem co ma wlasnie czarne 1.8 s2 Gti,zapytalem o sprzedaz I mowi ze Chetnie,czekam wlasnie na fotki bo wczoraj mial wrocic z wakacji takze jak stan bedzie nie najgorszy I cena wzgledna to go Kupie,ciekawostka ze auto ma kiere po lewej Gdyz kupil bo X lat temu jak pracowal w de na delegacji ;) takze bylby to plus,podobno nawet na chodzie

Tak jak mówisz, nie idź w standardowy schemat z satyną, bo tak ma co drugi :grin:

lusterka na pewno zostana ori,co do reszty to sie zobaczy ;)

12047134_866870363419811_475620807778643

12002887_866861853420662_515754243200986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie ma co focic,nie chce zrazic co niektórych bo operacja nie ciekawa haha,ale zakonczona sukcesem,pacjent przezyl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze

bedzie lepiej!!bankowo,powoli trza rns-a kupowac,pozimowanie,czujniki i pare gratów do srodka,z nowosci zakupilem zawias juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas.g60 to jednak Ty :wink: w takim razie to będzie jeden z grubszych projektów tu na forum bo wiem co miałeś wcześniej i jak podchodzisz do tematu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny projekt ale moim zdaniem zacząłeś od złej strony, lepiej było najpierw podnieść moc do tych min 300KM, chyba ze wogole nie planujesz zmieniać koni to ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik był uszkodzony,temu kupiłem go za grosze,naprawa kosztowała mnie 4500zl i tu już popełniłem błąd bo mogłem wrzucić 2.7TT,także teraz zostaje mi tylko program,mam zamiar zrobić wydech i fmic także te 250-260 powinno sie uzyskać,aut osobowych używam sporadycznie wiec myśle ze taka moc wystarczy,w passacie mam 190km i 400nm i jest elegancko,na co dzień wystarcza plus jak już jeżdzę to trasy ponad 1000km wiec i na autobanie tez sie sprawdza,zobaczymy jak bedzie niedosyt mocowy w stosunku do agresywnej budy to założę k04 lub wymienię silnik,na razie to jest na ostatnim miejscu ,jeszcze kupa roboty by to przypominało fajne auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek wrzucaj .

Marcinie na razie nie ma co wrzucac,kompletuje czesci,body powoli sie robi,nie ma cisnienia z tym autem bo mam jeszcze pare innych a jak wiadomo wszystko kosztuje,chcialbym aby docelowo wszystko bylo zrobione na wiosne i w maju chce jechac na austrie juz nim ;),jeszcze kupa roboty i kupa kasy :(,zakupilem xenon równiez i bede robil srodki na czarno,do tego z forum zakupilem równiez samopoziomowanie.Wszystko to bede montowal jak juz auto bedzie u mnie pomalowane i jezdzace takze na fotki bedziesz musial poczekac :P aczkolwiek cos tam wrzuce na forum niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek wrzucaj .

Marcinie na razie nie ma co wrzucac,kompletuje czesci,body powoli sie robi,nie ma cisnienia z tym autem bo mam jeszcze pare innych a jak wiadomo wszystko kosztuje,chcialbym aby docelowo wszystko bylo zrobione na wiosne i w maju chce jechac na austrie juz nim ;),jeszcze kupa roboty i kupa kasy :(,zakupilem xenon równiez i bede robil srodki na czarno,do tego z forum zakupilem równiez samopoziomowanie.Wszystko to bede montowal jak juz auto bedzie u mnie pomalowane i jezdzace takze na fotki bedziesz musial poczekac :P aczkolwiek cos tam wrzuce na forum niedlugo

Witaj,

Szykuje się jeden z ciekawszych projektów na forum :D

To K04 praktycznie nówka sztuka :D

3xx PS pęknie pewnie spokojnie... pewnie bliżej będzie do 350 PS :D

Czy ostateczny kolor lakieru już wybrałeś?

Pomyśl nad ori audi lakierem Nardo grau.

Do tego czarne koła, ramki okien gril, lustra itp.

W tej budzie efekt byłaby rewela.

Gratulacje wytrwałości,

Powodzenia w mod-ach :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jeden z ciekawszych projektów na forum :D

To K04 praktycznie nówka sztuka :D

3xx PS pęknie pewnie spokojnie... pewnie bliżej będzie do 350 PS :D

Czy ostateczny kolor lakieru już wybrałeś?

Pomyśl nad ori audi lakierem Nardo grau.

Do tego czarne koła, ramki okien gril, lustra itp.

W tej budzie efekt byłaby rewela.

Gratulacje wytrwałości,

Powodzenia w mod-ach :D

Pozdrawiam!

hej,kolor zostaje orginalny,mysle ze nie jest najgorszy bo jak juz pisalem zmiana koloru wiazalaby sie z wieksza kasa,wyjmowaniem silnika bla bla,co do reszty tak jak mowisz bedzie czarno procz lusterek,one tylko zostaja w satynie,choc szczerze mowiac moze i jeden secik pomaluje tez na czarno :P

12071351_875325209240993_1370244031_n_zp

no i zapomnialem ze ledy z a6 tez zakupilem heh,ktos ogarnie z forum wstawienie tego do a4?

Edytowane przez rs4wagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...