Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)


rs4wagon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Lorence,kolor zostaje bo za dużo roboty aby zmienić to tak jak książka pisze,choc nie powiem korci mnie jakis banana yellow czy cos w ten desen,mysle jeszcze okleic z zewnątrz jakaś fajna folią ale to na razie tylko plany,na 90% bedzie taki kolor jak jest plus rotory na czarno,zaciski przód tył na żółto,żółte dekory w środku i żółta skóra ;) tak se wymyśliłem,lusterka zostaną w satynie+relingi reszta ramek czarno plus moze pełen grill z rs6 tez wokoło na czarno plus jakies śmieszne naklejki po po bokach tez czarne hah,zobaczymy wizji jest trochę.najbardziej chciałbym zrobic sensory,spryski i samopoziomowanie jak w orginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lorence,kolor zostaje bo za dużo roboty aby zmienić to tak jak książka pisze,choc nie powiem korci mnie jakis banana yellow czy cos w ten desen,mysle jeszcze okleic z zewnątrz jakaś fajna folią ale to na razie tylko plany,na 90% bedzie taki kolor jak jest plus rotory na czarno,zaciski przód tył na żółto,żółte dekory w środku i żółta skóra ;) tak se wymyśliłem,lusterka zostaną w satynie+relingi reszta ramek czarno plus moze pełen grill z rs6 tez wokoło na czarno plus jakies śmieszne naklejki po po bokach tez czarne hah,zobaczymy wizji jest trochę.najbardziej chciałbym zrobic sensory,spryski i samopoziomowanie jak w orginale

Gratulacje pomysłowości i samozaparcia w realizacji projektu :D

Zastanów się nad pomalowaniem rotora w tytan mat.

Pod to big brake z kontrastowym do felgi zaciskiem :D

PS. Wrzuć pls zdjęcia w miarę postępu prac,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Max,problem w tym ze tytan bedzie zblizony kolorystycznie do koloru auta,auto jest szare a tytan jest w miare podobny?czy jestem daltonem?

10689745_927691803931833_761827002238255

uploadfromtaptalk1373224511556_zps6uhar2

jak widac deko sie to zlewa,wg mnie jakby dac je na czarno bylo by duzo lepiej,plus kontrastem by byly duze zaciski w zoltym kolorze

IMG_3398_zps4ywm64ac.jpg

czarna felga siada duzo lepiej wg mnie ;)

image_zpsp92o8aoe.jpg

i znalazlem taki srodek,dla mnie marzenie....jedyne co mnie powstrzymuje przed kupnem to jego cena hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Max,problem w tym ze tytan bedzie zblizony kolorystycznie do koloru auta,auto jest szare a tytan jest w miare podobny?czy jestem daltonem?

10689745_927691803931833_761827002238255

uploadfromtaptalk1373224511556_zps6uhar2

jak widac deko sie to zlewa,wg mnie jakby dac je na czarno bylo by duzo lepiej,plus kontrastem by byly duze zaciski w zoltym kolorze

IMG_3398_zps4ywm64ac.jpg

czarna felga siada duzo lepiej wg mnie ;)

image_zpsp92o8aoe.jpg

i znalazlem taki srodek,dla mnie marzenie....jedyne co mnie powstrzymuje przed kupnem to jego cena hahaha

Masz rację.

Nie zauważyłem, że masz lakier szary Daytona :D

Zrób kontrastowe felgi ale nie czarne.

Nie każda czarna felga wygląda dobrze, mimo rozmiaru.

Dobrze w czerni wyglądają takie ażurowe wzory np. DTM z B7

Zrób lustra z RS4 satyna i rotory też niech Ci pomalują w satynę (tak jak lustra, grill, ramki okien)

Bedzie miód malina :D

PS. Wnętrze oryginalne, ciekawe te plastry miodu :D

Pozdrwiam i dzięki za foto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,ori z rs5 9et26,na to planuje opone 225/35 lub 235/30,jeszcze nie wiem które.

a cena jaka?

dyszke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor kojarzy mi się jakby te fotele były z jakiegoś zabawkowego sklepu dziecięcego aniżeli do fury, która ma się odpychać;). Fotele same w sobie nie są złe :Dale kolor według mnie porażka lecz każdy pakuje co mu się podoba;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny projekt bede obserwowal poczynania i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor kojarzy mi się jakby te fotele były z jakiegoś zabawkowego sklepu dziecięcego aniżeli do fury, która ma się odpychać ;). Fotele same w sobie nie są złe :Dale kolor według mnie porażka lecz każdy pakuje co mu się podoba;).

jestesmy przyzwyczajeni do szarych aut to i srodki sa szare,dlatego ja czesto w weekend jezdze do centrum londynu popaczec wlasnie na te zabawki dla duzych chlopców ;) laFerarri Lambo wszelkiej masci a nawet i bentki maja cudaczne kolory wnetrz,wiadomo o gustach sie nie dyskutuje,mi jednak w sportowych typowo furach sie podobuje :) wiem ze moja nie sportowa,ale z zaciskami,decalami w srodku zótlymi podejrzewam ze bylyby najs,lecz nie wydam tyle na bank na te fotele

fajny projekt bede obserwowal poczynania i zycze powodzenia

dzieki kolego ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fotele to jakaś porażka :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Ja mam całkiem odmienne zdanie. Jak dla mnie dają rade :kox: W ogóle auto na tych rotorach zrywa papę z dachu :slina: Szacun :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele jak najbardziej,to orginal z rs4 recaro,wiekszosci na pewno chodzi o ich kolor,ja bym w sumie nie plakal jakby byly zólte,swoja droga czy jest jakis kod lakieru taki sam jak lustra rs4 ?niby srebrne ale nie do konca,czy to ta satyna o kótej kolega wyzej pisal?w sumie jakby ramki relingi,lustra i kola walnac wlasnie tak tez by bylo spoko,tylko straci juz chyba z wizerunku bandyty dosc duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to satyna. Ciężki temat tak pomalowac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,ale malowane sa na bank bo widze ze klar odlazi przy mocowaniu do trójkata do drzwi,ciekawe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze naprawdę ciekawy projekt się tutaj tworzy :decayed: na pewno będę zaglądał. Powodzenia w realizacji! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 jak A4, ale te golfy Mk1 co masz/miales to peozja. Te klasyki zasluguja na takie traktowanie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no mk1 u mnie bedzie zawsze,nigdy nie zapomne jak w 1998 moj kolega sprowadzil z austrii mk1 Gti 1.8 na szprycy!!!po przejazdzce zachorowalem,swoje 1wsze Gti kupilem w 1999 I Od tamtej pory juz mi tak zostalo do vw,tego czerwonego sprzedalem tylko dlatego ze żabojad zaplacil dobre euro a w pl nie wziol bym nawet polowy tego,takze po sprzedazy Od razu zakupilem nastepne ale to juz bedzie bez szalenstw.co do audi zawsze mi sie podobaly takie szerokie,o ile z zakupem takiego auta nie ma problemu to z jego servisowaniem juz tak,dlatego padlo na 2.0tfsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mk1 zaczela sie moja przygoda z motoryzacja, mam do auta ogromny sentyment i marzenie aby taki golf stanal u mnie w garazu raz jeszcze. Do dzis zaluje, ze go sprzedalem ale to bylo z 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...