Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PZPN -wypowiedź pseudorzecznika


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

I było oglądać -(polska - Słowacja) ,

lepiej na rower wypad zrobić , tylko już ciemno o tej godzinie i komary tną - chyba z nudów te polskie łamagi się ogląda.

Moja Propozycja Zamiast Meczu

1- Dobry film na dvd - przy piwku oczywiście :beach:- ( a mecz to tak na koniec winik podglądnąć ,żeby się pośmiać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymanie Wójcika. wypowiedz pseudorzecznika PZPN: " jestem zaskoczony. nigdy nie przypuszczałbym, że to z powodu korupcji. nie chce mi sie w to wierzyc" -jestesmy tacy wspaniali (przp.red.). f*ck co za cynizm[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 13:11_________________________________________________hehe. sie wzieli za nich w koncu. skarbówka wchodzi do PZPNu. sa zadluzeni na 18,5 mln PLN z tytułu niezapłaconych podatków. oflankuja ich z kazdej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oflankuja ich z kazdej strony

I słusznie. Jak Drzewiecki odpuścił to rzucałem kurfami ale teraz widzę, że jednak mają pomysł jak ich w końcu wy***ać i to bez afery z FIFA... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak Palikot wlazl z tym łbem świni do TVN24. gadal ze w koncu sie za nich wezma i nie odpuszcza, a najblizszy miesiac bedzie tego dowodem. jakos nie chcialo mi sie w to wierzyc... a tu prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Związek zbankrutuje i tak załatwimy tę sprawę" - stwierdził w "Dzienniku" ważny polityk Platformy. :good:

Aż miło się takie coś czyta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niech pozamykają tych ludzi po ZSZ i podstawówkach i zacznie rządzić ktoś z potencjałem i wiedzą a przede wszystkim głową na karku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha. oby rok tylko. powiedzial ze jesli za rok nic nie osiagnie - zrezygnuje :polew: moim osobistym zdaniem nie jest to żadna zmiana. jak bylo tak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...