Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PZPN -wypowiedź pseudorzecznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za mecz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Co za mecz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to nie był mecz lecz spotkanie na trawce przy piwku :disgust::kwasny::wallbash:

Opublikowano

Ja myślę że Boruca i Dudkę spokojnie można by jeszcze raz zawiesić :evil:

Opublikowano
  • Autor

Fabiański do piewszego składu :song:

Opublikowano

I było oglądać -(polska - Słowacja) ,

lepiej na rower wypad zrobić , tylko już ciemno o tej godzinie i komary tną - chyba z nudów te polskie łamagi się ogląda.

Moja Propozycja Zamiast Meczu

1- Dobry film na dvd - przy piwku oczywiście :beach:- ( a mecz to tak na koniec winik podglądnąć ,żeby się pośmiać)

Opublikowano
  • Autor

zatrzymanie Wójcika. wypowiedz pseudorzecznika PZPN: " jestem zaskoczony. nigdy nie przypuszczałbym, że to z powodu korupcji. nie chce mi sie w to wierzyc" -jestesmy tacy wspaniali (przp.red.). f*ck co za cynizm[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 13:11_________________________________________________hehe. sie wzieli za nich w koncu. skarbówka wchodzi do PZPNu. sa zadluzeni na 18,5 mln PLN z tytułu niezapłaconych podatków. oflankuja ich z kazdej strony

Opublikowano

oflankuja ich z kazdej strony

I słusznie. Jak Drzewiecki odpuścił to rzucałem kurfami ale teraz widzę, że jednak mają pomysł jak ich w końcu wy***ać i to bez afery z FIFA... :good:

Opublikowano
  • Autor

ja pamietam jak Palikot wlazl z tym łbem świni do TVN24. gadal ze w koncu sie za nich wezma i nie odpuszcza, a najblizszy miesiac bedzie tego dowodem. jakos nie chcialo mi sie w to wierzyc... a tu prosze

Opublikowano

Było tez ryzyko utraty Ojro na rzecz Moskwy... wiec IMO dobrze, ze sie wycofali.

Opublikowano
  • Autor

"Związek zbankrutuje i tak załatwimy tę sprawę" - stwierdził w "Dzienniku" ważny polityk Platformy. :good:

Opublikowano

"Związek zbankrutuje i tak załatwimy tę sprawę" - stwierdził w "Dzienniku" ważny polityk Platformy. :good:

Aż miło się takie coś czyta :good:

Opublikowano

Co dzień to nowa dobra wiadomość albo kogoś zamykają albo skarbówka włazi :good: oby nie odpuszczali.

Opublikowano

kurde niech pozamykają tych ludzi po ZSZ i podstawówkach i zacznie rządzić ktoś z potencjałem i wiedzą a przede wszystkim głową na karku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

LATO - i co Wy na to?

Opublikowano

LATO - i co Wy na to?

Cały rok zima...

Opublikowano
  • Autor

haha. oby rok tylko. powiedzial ze jesli za rok nic nie osiagnie - zrezygnuje :polew: moim osobistym zdaniem nie jest to żadna zmiana. jak bylo tak bedzie.

Opublikowano

Będzie jak było , tylko marionetkę zmienili :decayed:

Opublikowano

Lato prezesem toż to szok nikt by się nie spodziewał totalna niespodzianka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.