Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiązka od bose jest inna więc trzeba kłaść cały właśnie od tego zestawu ;p także możesz sobie spokojnie zarezerwować cały dzień xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zbliża się wymiana tarcz i klocków. Jaka firmę polecacie?

Opublikowano

Ferodo, TRW, Bosch :)

Opublikowano

mikoda i ferrodo

Opublikowano

mikoda i ferrodo

mikoda ? :)

byłem u odlewni gdzie robią te tarcze i nie wiem czy bym polecał patrząc jak to leją

Opublikowano

zimerman :decayed:

Opublikowano

2 lata użytku mikody i jestem bardzo zadowolony

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł wirus, wpadną niedługo wtryski większe, i jak uda się kupić, to i gwint oraz komplet pdc. Dochodzi też poszukiwanie zderzaka pod spryski.

Co do mechaniki:

-Nowe nigdy nie używane turbo.

-Spalnowana, uszczelniona i kompletnie sprawdzona głowica

-Wymienione wszystkie oringi, simeringi, uszczelki itp itd. Silnik uszczelniony od dołu aż po górę.

-Nowe pierścienie, panewki, wal oraz jeden korbowód z tokiem

-Wszystkie paski, rolki, napinacze oraz rozrząd.

-Olej i wszystkie filtry

-Nabita i odgrzybiona klimatyzacja

-pompa po regeneracji

Na założenie czeka grill rs, dokładka od Leona, spasowanie dokładnie przodu, aby nie było irytujących szczelin, oraz wycieraczki od Passata b5,5. Co dalej, finanse pokażą.

Tym czasem zdjęcia z dzisiejszej kąpieli ;-)

0cc1f3eeca929d375f5f75397c2dcfc1.jpg

ba3f338ae037295859e4259ad1ca8959.jpg

c76cf2d5449e351c45f6f805fa86f0d2.jpg

Opublikowano

Co przód tak wysoko?

Opublikowano
  • Autor

Bo tył był zapakowany dosyć ciężko ;-) dlatego szukam gwintu aby wszystko było nisko :-)

Opublikowano

I jak chodzi Ci majzel po takim zabiegu. Robiłem to samo u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Silnik igła. Kasy trochę poszło, ale moc ma, ciśnienie też. Nie ma problemów x opalaniem czy gubieniem oleju. Stan trzyma od wymiany do wymiany.

Gwint jest ;-)

f162964f721d533bcb3ec46188e21d6e.jpg

Edytowane przez a4mwo

Opublikowano

doinwestowany :D

Opublikowano

Teraz miażdży jaja :)

Opublikowano

OO teraz to miodzio. tylko szkoda że klekot

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Klekot mi nie przeszkadza. Jak dobrze pójdzie, to dolne listwy będą usunięte i dół drzwi na gładko. Na razie montaż bose. Jest na forum jakiś poradnik albo temat, co do montażu bose?

I zdjęcie z dzisiaj :-)

4148ba6fae57b883ddcff84b4314c4c3.jpg

Wpadły nowe tarcze przód i tył, plus klocki i łożyska tylne. Nowy olej i wszystkie filtry. Wpadło komplet bose. Do tego jestem w trakcie wymiany kompletu wachaczy, plus gumy, tuleje itp. Do tego maluje się zderzak pod spryskiwacze. Czyli praca wre. [emoji1]

02cdad0c5f9ba0de19bcce62f3955af4.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na jakich pierścieniach składałeś motorownie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

838b01f7b44c953ed9909b535fe746c7.jpg

6425b6b5e9ead532289fee6e57b53a02.jpg

Jest i nowy felunek ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nawet ładnie wygląda


te nowe koło

Opublikowano

Masakra ile felga + gwint dają zmiany wyglądu...

Co tam za gwint wpakowałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.