Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chip do BEX (190 koni)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poleci mi ktos dobrego tunera w Warszawie/Lodzi/ew. okolicach tych miast? Ile koni moge wyciagnac z tego silnika samym chipem?

Edytowane przez Bex190

Opublikowano

samym programem na zdrowym silniku i turbinie z DP jakies max 230hp pozniej juz pompa, wtryski, sztywny tip, wieksze turbo/hybryda, duzy intercooler i można zawyżać i zawyżać moc :D

Opublikowano

samym programem na zdrowym silniku i turbinie z DP jakies max 230hp pozniej juz pompa, wtryski, sztywny tip, wieksze turbo/hybryda, duzy intercooler i można zawyżać i zawyżać moc :D

da rade 230 zrobić na seryjnych 320cc?

Opublikowano

Prawdziwe 230 km na tych wtryskach bedzie naciągane jak baranie jaja i lepiej założyć wydajniejszy wtrysk.

Opublikowano

Prawdziwe 230 km na tych wtryskach bedzie naciągane jak baranie jaja i lepiej założyć wydajniejszy wtrysk.

380cc od BAM by trzabylo, tylko gdzie dostac...? w dobrej cenie...

Opublikowano

w dobrej ciezko szukaj od saba albo volvo

Opublikowano

W Bex na seryjnych gratach wynik 230 jest mało prawdopodobny. Lepiej wsadzić parę żeczy i celować wyżej.

Opublikowano

A K03s do ile da rade?

Opublikowano

A K03s do ile da rade?

220 KM to byłby super wynik, realnie 210- 215 KM

Opublikowano

Myslalem ze K03s do 240 da rade...

Opublikowano

Jeszcze oprócz k03s to jeszcze parę życzy. Down pip,Dv, f- mic, może wtryski. Do tego strojenie i przy dobrym układzie jest 240-250

Opublikowano

250 koni na k03s na jakim ty świecie zyjesz kolego...

Opublikowano

Prawdziwe 230 km na tych wtryskach bedzie naciągane jak baranie jaja i lepiej założyć wydajniejszy wtrysk.

380cc od BAM by trzabylo, tylko gdzie dostac...? w dobrej cenie...

w dobrej ciezko szukaj od saba albo volvo

Dużo trzeba przerabiać pod te wtryski z Volvo? Znalazłem z Volvo 2,4T 2.3 T5

Opublikowano

250 koni na k03s na jakim ty świecie zyjesz kolego...

Dokładnie.

Z dobrej K03s (po modach) z większym wirnikiem przy bardzo zdrowej motorowni i dołożeniu min 2000 zł w graty możliwe, ale na serii zapomnij...

Opublikowano

a co mamy powiedzic ? :) wszystko napisane

Opublikowano

no bo piszą że nie ma szans na 230 a tu proszę.. :huh::kox:

Opublikowano

To że w jednym aucie się da nie znaczy że da we wszystkich, po za tym to wynik na lpg gdzie jak wiadomo możliwości podgonienia KM są większe...

Opublikowano

Po zamontowaniu DP i nowej turbiny + zdrowy motor , zrobie WAM w każdym aucie 230-235KM bez problemu :)

W tym aucie miałem 240KM , ale reduktor nie wydalał i niestety trzeba było popuścić w dół...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.