Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki w silniku od strony kierowcy


lukasz1983x

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem nowym nabywcą a4 3.0 dziś rano zaczęło cos pukać z prawej strony silnika miałby może ktoś jakiś schemat silnika i jakieś informacje na dobry warsztat okolice nasielska woj.mazowieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zrobiłem samochodem 700 km i mam kupić silnik a w ogóle to jaka cena jest takiego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale opisz to dokładniej przecież nikt tu nie jest wróżką .. na zimnym na ciepłym jak sie zachowuje na postoju podczas jazdy stracił na mocy nie stracił .. nakreśl lepiej temat nikt tu wróżką nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha pięknie go pocieszacie, masakra :decayed: Choć i takie przypadki się zdażyło, znajomemu po przejechaniu ok 540km (powrót od sprzedawcy) w BMW pękł łańcuch rozrządu :grin:

Schemat silnika tutaj nie pomoże, odpalić i słuchać czy dzwięki dochodzą z osprzętu czy też samego silnika, dobry do tego celu jest np stetoskop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko rano byłem podminowany może dlatego tak krótko napisałem, od głos dochodzi z okolic wlewu oleju słychać go od razu po odpaleniu na zimnym silniku po rozgrzaniu jest intensywniejszy po dodaniu obrotów stuka szybciej ,mocy nie stracił jest w automacie i dziwnie z miejsca przyspiesza jak by same obroty mu się zwiększały ale na obrotościomierzu tak tego nie widać , rozebrałem obudowę od pasków z prawej strony widać jak dolne kółko dostaje delikatnych drgań i są świeże opiłki metalu na obudowie

Edytowane przez lukasz1983x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz odpowiedź, jednak to by nie miało związku z problemem przyspieszania, prakwdopodobnie i w skrzynie będzie trzeba zajrzeć lub mod na manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie podam przyczynę awarii samoistne odkręcenie się śrubek od wariatora a po tym naprawa lewego korpusu i wałka dodatkowo dla pewności mechanik wymienił uszczelniacze. Dzięki wszystkim za chęć pomocy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to mam na sprzedaż kompletna głowicę w 100% sprawna za bardzo dobre pieniądze.


Ile Cię wyniosła naprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...