Skocz do zawartości
IGNOROWANY

malowanie, oklejanie


pawel55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie widziałem podobnego tematu wiec zakładam nowy, moze ktoś juz to przerabiał.

Otóż mam w planach zmienić autko, najprawdopodobniej b7 ale z racji ze potrzebuję dwa, więc moja b6 zostanie dalej z nami.

Pytanie moje jest takie czy ktoś orientuje sie co lepiej wychodzi, pomalować całą, czy okleić?

Autko dalej zostaje u mnie, ale wygląd zewnętrzny woła o pomste do nieba. głównie otarcia parkingowe,rysy i najprawdopodobniej była juz kiedyś malowana bo odchodzą gdzieniegdzie pęcherze bezbarwnego.

przed zabiegiem chciał bym wymienić kilka rzeczy.

zderzak tył z dokładką na dwie rurki

wydech "nie chodzi o dzwięk tylko wygląd zewnętrzny samochodu"

zderzak przód

blenda na szybe,może coś delikatnego na klapę, szybki ściemnić

poprostu jako wysłużone autko chce ją zostawić już jako zabawkę i choć do normalnego wyglądu doprowadzić, do tej pory jeździła do roboty i juz na siebie zarobiła

dodam ze głównie chodzi mi o cenę, bo wydatek juz bede miał na auto, a tej tez bym coś chciał odświeżyć

liczę na każdą opinie, co, gdzie,jak, co lepiej, co taniej.................

pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo malowanie auta to masz 500 zł od elementu u dobrego lakiernika w mojej okolicy. Po co Ci zderzak tylny na dwie rurki? Przecież ALT ma tylko jedną rurę, chcesz zrobić atrapę czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką atrapę wydech podwójny i wsio śmiga sporo ludzi robi tego moda ja również :)

jeśli nie będziesz malował całego auta tylko 2 elementy max 3 to lepiej pomaluj daj komuś kto ma pojęcie o polerce i ciesz się mega lakierem

Edytowane przez Mati_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejanie auta zależy gdzie to koszt od 3 tys w górę zależy jaka folia itp. Sam stoję przed takim wyborem, i raczej będę obklejał. Przed obklejeniem i tak trzeba porobić zaprawki tylu większe ryski itp aby nie wyszło to na foli. Zaleta jeszcze foli jest to iż zmieniasz kolor auta :-)

Na folie masz 7 lat gwarancji wiec o żywotność nie ma co sie martwić. Tylko poszukaj dobrej firmy która zajmuję sie tym profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można także użyć plastidip i wyjdzie chyba najtaniej tylko nie wiem jak to jest z żywotnością ale widzę ze są już firmy w pl które się tym zajmują

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na felgach zimowych. Trzymać się trzymie, ale przy np. odkręcaniu kół coś się zawsze obetrze. Minus jeszcze taki, że łapie kurz, bo matowe i porowate.

Plus taki, że zawsze można poprawić obdarcie sprayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja okleiłem felgi 16 ki carbonem

zrobiła mi firma z Krakowa vectoart projekt pod moja felge i oklejanie

001.jpg002.jpg003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...