Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pielęgnacja felg, usuniecie kleju po odwaznikach


adrian92

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie ma odpowiedniego działu poświęconego detailingu kół wiec pisze tu, kupiłem w tamtym tygodniu felgi porshe w niezłym stanie, lecz od środka jest dość dużo śladów taśmy która stosuje się do przyklejania odważników balansowych, chciałbym to usunąć zanim zabezpieczę je woskiem, co polecacie tak żeby nie uszkodzić lakieru?

pozdrawiam

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie ma odpowiedniego dzialu poświeconego detailingu koł wiec pisze tu, kupilem w tamtym tygodniu nowe felgi porshe w niezlym stanie, lecz od srodka jest dosc duzo sladow tasmy ktora stosuje sie do przyklejania odwaznikow balansowych, chcialbym to usunac zanim zabezpiecze je woskiem, co polecacie tak zeby nie uszkodzic lakieru?

pozdrawiam

Witaj,

Tak jak Kolega pisze Tar & Glue remover powinien dać radę.

Wrzuć fotki nowych kółek :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy polecacie jakieś konkretne firmy tych produktów czy wszystkie będą miały odpowiednie działanie?

fotka felg:

10968080_644236015703176_2015566530_n.jp

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam :D

Edytowane przez adrian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy polecacie jakieś konkretne firmy tych produktów czy wszystkie będą miały odpowiednie działanie?

fotka felg:

10968080_644236015703176_2015566530_n.jp

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam :D

Witaj,

Ładne prosiaczki :D

19", napisz pls jaka to szerokość, rozumiem, że różna na przód i tył?

Jakie adaptery do tego setup'u wrzucasz?,

Wrzuć fotki jak już będą na aucie :D

Pozdrawiam i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy polecacie jakieś konkretne firmy tych produktów czy wszystkie będą miały odpowiednie działanie?

fotka felg:

10968080_644236015703176_2015566530_n.jp

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam :D

Witaj,

Ładne prosiaczki :D

19", napisz pls jaka to szerokość, rozumiem, że różna na przód i tył?

Jakie adaptery do tego setup'u wrzucasz?,

Wrzuć fotki jak już będą na aucie :D

Pozdrawiam i

4x 9j ori et 60 :), w zestawie były adaptery 25mm tylko niestety 5x100 - czyli idą na sprzedaż lub zamianę na te właściwe. z tego co patrzałem na stronkach obliczających et, przy adapterze 25mm powinna być równo z nadwoziem, zobaczymy jak to się zgra.

zamówiłem już preparat i zobaczymy czy pomoże :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten klej po odważnikach co zostaje na felgach dobrym sposobem na usunięcie takiego kleju jest gumowy krążek przykręcany do głowicy wiertarki wszystko ładnie schodzi i koszt zakupu nie jest duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten klej po odważnikach co zostaje na felgach dobrym sposobem na usunięcie takiego kleju jest gumowy krążek przykręcany do głowicy wiertarki wszystko ładnie schodzi i koszt zakupu nie jest duży :)

Dokładnie... u siebie też robiłem tym krążkiem i najmniejszy ślad po starym kleju nie został, polecam bo kosztuje parę złotych a efekt naprawdę fajny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mało tego ostatnio zamówiłem ori lotkę do avanta i pozostała na niej stara taśma akrylowa którą niczym nie mogłem usunąć po użyciu krążka gumowego do wiertarki wszystko pięknie zeszło. Tego krążka można także używać na powierzchni elementów lakierowanych gdyby ktoś miał do usunięcia resztki kleju po emblematach na klapie tylnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Poradźcie co można zrobić z tą felą? Myślałem żeby oddać ją specjaliście, ale czytając opinie nie znalazłem takowych :) Możecie kogoś polecić w Gdańsku lub okolicach? Szukałem na forum ale nie znalazłem nikogo. Czy jednak mogę podziałać z nią samemu? Jestem w stanie zmniejszyć te zarysowania jakimiś środkami a potem odpowiednio je zabezpieczyć?

Link do feli: ">http://16ayy2r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko malowanie ręczne raczej odpada, bo chciałbym aby było to pożądnie zrobione. Niestety naczytałem się sporo złych opinii o różnych "fachowcach" w okolicy i zastanawiam się co dalej mogę zrobić. A da się to może chociażby częściowo usunąć jakimiś pastami itp? Zabezpieczyłbym woskiem i tyle. A w między czasie porozglądałbym się za jakąś używką, albo po prostu tak jeździł. Macie jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...