Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła


przemek1259

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Simy3 napisał:

Nie ma problemu, wydawalo mi sie ze najwazniejsza tutaj jest wzajemna pomoc i wymiana informacji, nie mam czasu ukladac epopei aby bylo Ci latwiej czytac jesli masz z tym taki problem to edytuj moj tekst i wstaw sobie interpunkcje, jak takie rzeczy sa az tak razace nie musze juz pisac, chcialem tylko pomoc. 3majcie sie. Pozdrawiam

Ale Ty się kolego strasznie napinasz... fajnie że piszesz, coś tam chcesz pomóc i podzielić się tym co robisz ale nie musisz tego robić w tak ostentacyjny sposób. Jak nikt Ci nie bije braw to walisz tzw. focha i się żegnasz. Sorry ale zachowanie na poziomie gimnazjum.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podepnę się pod temat wolno opadających obrotów czy ktoś może mnie oświecić gdzie znajduje się ten zaworek odpowietrzający skrzynie korbowa?? Problem ten sam co w temacie tylko u mnie jeszcze jeden błąd jest.. błąd pedału sprzęgła (nieprawidłowy sygnał ) zastanawiam się czy on nie jest winny ? Wymienić go trzeba a jak to nic nie da to biorę się za ten zaworek tylko gdzie go szukać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest membrana w gruszce, brak możliwości kupna nawet w ASO.
Trzeba otworzyć klapy i zablokować na stałe. I po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 01:43, Andrzej36 napisał:

Hmm w jakiej gruszce? Dopiero poznaje ten silnik..i jakie klapy?

Pozycja 4.
W środku jest membrana odpowiedzialna za otwieranie klap i jeżeli jest zużyta to wolno opadają obroty. Sama membrana nie jest dostępna w ASO trzeba kupić całą gruszkę z klapami, koszt prawie 1000zł. Pozostaje otworzyć klapy, zablokować i problem zniknie.
Jest opisane jak to zrobić trzeba poszukać.

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 11:06, hemi66 napisał(a):

Pozycja 4.
W środku jest membrana odpowiedzialna za otwieranie klap i jeżeli jest zużyta to wolno opadają obroty. Sama membrana nie jest dostępna w ASO trzeba kupić całą gruszkę z klapami, koszt prawie 1000zł. Pozostaje otworzyć klapy, zablokować i problem zniknie.
Jest opisane jak to zrobić trzeba poszukać.

1.png

Co masz na myśli zużyta membranę ?

Moja nie jest pęknięta, a dosyć mocno rozciągnięta . 

Obroty spadają dosyc wolno + obroty przy wysprzeglaniu  potrafią spaść trochę poniżej zadanych, przydusi go podbije na 1100 i wskazówka opadnie już normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...