Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Caractere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :wink:

Prezentuję wam moją niunię którą posiadam od pół roku. :)

Silnik 1.9 TDi AFN 1996r

Przebieg licznikowy niecałe 325000 i ciągle rośnie.

Pakiet stylizacyjny Caractere

Z oryginalnego wyposażenia :

Wspomaganie

Centralny zamek

ABS

2x el szyby

El. lusterka i grzane

El. szyber

Domykanie szyb z kluczyka

i to by było na tyle :wink:

Tak to wyglądało w dniu kupna : 211qj35.jpg

es47kw.jpg2prwcww.jpg2lvlrac.jpg

Przy autku zrobiłem już :

- Zmiana przednich lamp na poliftowe valeo + Hidy

- Kierunki a'la USA

- założyłem dokładkę zderzaka przód

- znaczki z tylnej klapy usunięte

- tylne lampy 2-gi lift

- podświetlenie tablicy led

- we wnętrzu również wszystko led

z modów narazie tyle :wink:

Plany :

- Ciemne szyby

- tylne szyby w prądzie

- skóra

- alu 17'

- zderzaki polift + przeciwmgłowe przód

- pomalowanie całości

- zawieszenie gwintowane

- zegary z fisem

- kierownica trójramienna

- łokieć

i na pewno coś dojdzie w trakcie :P

Każdy mod będzie zgłoszony w poście :D

Główny plan to doprowadzenie samochodu do stanu idealnego :P

W przyszłym tygodniu kompletny rorząd , pompa wody , regeneracja wtrysków.

Do remontu będę miał też turbo i tu się zastanawiam czy regenerować ori czy wsadzać z AWXa ? :mysli::mysli::mysli::mysli:

Komentarze i podpowiedzi mile widziane :wink:

Opublikowano

Ogólnie nie jest źle, wrzuć aktualne foty jak audica wygląda. Plany ok, dopisz sobie prawe lustro z anglika, grill polift/S/RS, klamki w kolor budy ;)

Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Caractere?

Opublikowano

Caractere?

tylna dokładka tylko, jak dobrze widze to progi z S4 juz są i usuniete listwy na plus

Opublikowano

Fakt, dokladke bym przytulil ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Caractere?

Tylna dokładka , progi i spoiler Caractere. Grill Kamei. Kiedyś jeszcze była przednia dokładka z tego kompletu ale się rozwaliła :(

2j11vo1.jpg11773mu.jpg9gcxl0.jpg

Na dzień dzisiejszy tak to wygląda ;)

Audiczka do sprzedania , gdyby był ktoś chętny zapraszam priv :)

Zmiana decyzji furka zostaje ze mną :)

Niedawno zrobiony rozrządzik , zregenerowane wtryskiwacze , auto dymiło jak pociąg , wszystkie 4 lały jak strzykawki :D Teraz ani dymka nie puszcza i o wiele mniej pali co jak najbardziej uważam za + :wink:

Prezencik na wiosnę :P

Ronal R46

16' 7J

71qkqo.jpg

Chętnie przygarnę tylną lewą lampę po drugim lifcie ! gdyby ktoś przypadkiem miał to priv.

Jak widać niektórzy jeżdżą jakby prawo jazdy w laysach znaleźli :facepalm:

Opublikowano

Czemu taki mały ten "prezencik" ? :P

Opublikowano
  • Autor

Takie się trafiły w dobrej cenie :)

Na przyszły sezon wpadną jakieś 17' albo 18' zobaczymy :D

Opublikowano

Pierwszy raz widzę taki pakiet :) Pierwsze co to wywalaj grill bo trąci remizą, reszta raczej na plus, powodzenia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.