Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

w rs6 masz ciemniejsze lampy :wink:, a6 i s6 są takie same, rs6 :decayed: inne

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa juz wiem chodzi ci o obramówkę ciemniejszą w lampach z rsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak patrze na te lampy i faktycznie , wczesnie nie zwróciłem uwagi na ten detal, na jednych fotkach wyglada jak by tylko przyciemniona była obramówka lampy a srodek był czerwony a na innych ze cała lampa.....

tutaj komplecik za 2 tysie http://allegro.pl/lampy-tylne-led-audi-rs6-4g-4g9945095d-komplet-i6098659722.html

To juz  chyba wolał bym okleić cała lampę folią do przyciemniania szyb tylko tą powiedzmy "najjasniejsza" niz inwestowac 2 tysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie ledy w rs6 mają czarne środki i też wyglądają kozacko, co do tyłu to przy twoim czarnym kolorze budy pewnie to lekkie przyciemnienie szału nie zrobi ale na moim suzuka grau te ciemniejsze lampy fajnie wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko tyle czytałem tu na forum w którymś wątku ze po lifcie lampy są mniejsze w klapie....ale spierać się nie będę ? Lampy dymione w RS, to się zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę swiezych fotek z ACC  roletkami itp ;)

 

7e8626f01f2f1962med.jpg

 

0ee9246612479e7fmed.jpg

 

62fa8261772675b9med.jpg

 

d0e88a0caebce095med.jpg

 

4b1d0b8a655872f9med.jpg

 

e661b89f5926e412med.jpg

 

c0818fef398b4543med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest :slina:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka pierwsza klasa, jedyne co kole w oczy, to klimatyzacja trzy strefowa...  w tej klasie 4 strefy to powinien być standard!!!

A tak z innej beczki, zmieniałeś nagłośnienie z Bose na Banga i miałeś w standardzie głośniki tzw GŁOŚNIKI EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH ?? dwie sztuki w bagażniku?? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jedrekx napisał:

Klima dwustrefowa ;)

Tym wiekszy dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tym wiekszy dramat

Mam klime 4 strefowa, 99% czasu jest kompletnie zbedna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Ogi napisał:

Mam klime 4 strefowa, 99% czasu jest kompletnie zbedna. 

chyba jeszcze kawaler :decayed:, będziesz miał dzieci i jechał na urlop to będziesz całował gościa w du... który wynalazł 4 strefy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 strefach jest lepsze grzanie -chłodzenie kabiny w A5 to dmuchawa zapie.......la po włączeniu żeby schłodzić po nagrzaniu, łokcie sztywne?a w A7 dodatkowe wyloty powietrza z tylu ,przód normalnie dmucha i moment kabina schłodzona :wink: plus chyba tez dodatkowo jest czujnik jakości powietrza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, darekef81 napisał:

Na 4 strefach jest lepsze grzanie -chłodzenie kabiny w A5 to dmuchawa zapie.......la po włączeniu żeby schłodzić po nagrzaniu, łokcie sztywne?a w A7 dodatkowe wyloty powietrza z tylu ,przód normalnie dmucha i moment kabina schłodzona :wink: plus chyba tez dodatkowo jest czujnik jakości powietrza 

W A4, A5, Q7 itd w nowych modelach klima 3 lub 4-strefowa różni się panelem (2 strefy z wyglądu to naprawdę bieda wielka), z tyłu masz wtedy wyświetlacz, nawiewy. Przy 2-strefach z tyłu bieda straszna (plastiki, brak nawiewów). 3-strefy mają lepsze chłodzenie, tryb eco itp. Naprawdę w nowych modelach na przyszłość będzie mało zwykłych klim bo nawet ze względów estetycznych opłaca się dopłacić te 3500 koła z 3-strefy (w audi a4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam tryb eco strumień powietrza i naprawdę z kulturka fajnie delikatnie cały czas dmucha ? Dochodzą jeszcze wyloty na tylnich słupkach w 4 strefach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bigjasiu napisał:

chyba jeszcze kawaler :decayed:, będziesz miał dzieci i jechał na urlop to będziesz całował gościa w du... który wynalazł 4 strefy....

Dwie male france 5 i 7 lat w fotelikach z tylu, klima z tylu bardziej przeszkadza niz cos daje bo guziczki i zmiana cyferki ciagle kusi :) , 4 strefy zbedny gadzet no chyba ze faktycznie w dalsza trase jedziesz w 4 dorosle osoby i kazdy sobie ustawia ale tak jak pisalem w 99% i tak kontrola tylnej strefy wylaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulalala ale sie rozpisaliscie z tymi strefami ;)

Dnia 1.07.2017 o 16:02, jedrekx napisał:

Klima dwustrefowa ;)

hmmm Kierowca 1 strefa , pasażer 2 strefa ,  tylna kanapa nadmuch z tunelu środkowego się nie liczy czy liczy jako 3 strefa ? Można regulować nadmuch przecież   :whistling:

 

Tryb eco też jest ( przy trybie efficiency z automatu sie uruchamia ) wiec nie wiem po co ta spina i aż taka podnieta 4 strefami ( jasne ze jak by były było by fajnie ) ale nie przesadzajmy z tym aż tak bardzo  

A dla dodatkowego nadmuchu z słupków B  i regulacji temp dla tyłu to aż taka jest różnica ? szczerze wątpię 

Klima chłodzi a w zimie grzeje uważam idealnie jak i z przodu tak i z tyłu dla mnie wystarczająco a uwierzcie mi ze jak by była zauważalna różnica to juz dawno by siedziała 4 strefowa klima u mnie..... Tylko po kiego mam wydać ok 4 -5 tys zł demolka całego wnętrza i pytanie czy poskładają tak ze nic nie będzie trzeszczało ....?

 sorry ale jak już to wole taką kasę inaczej spożytkować ;)  

 

Dnia 30.06.2017 o 21:18, bigjasiu napisał:

 

A tak z innej beczki, zmieniałeś nagłośnienie z Bose na Banga i miałeś w standardzie głośniki tzw GŁOŚNIKI EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH ?? dwie sztuki w bagażniku?? 

 

Domyślam się ze piszesz o Słupkach D w których są głośniki, nie nie było ich w Bose wiec dokładałem ;)  koszt smieszny ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, darekef81 napisał:

Na 4 strefach jest lepsze grzanie -chłodzenie kabiny w A5 to dmuchawa zapie.......la po włączeniu żeby schłodzić po nagrzaniu, łokcie sztywne?a w A7 dodatkowe wyloty powietrza z tylu ,przód normalnie dmucha i moment kabina schłodzona :wink: plus chyba tez dodatkowo jest czujnik jakości powietrza 

Czy lepiej grzeje ? hmmm każda klima standardowo ma :

- elektryczną nagrzewnice w standardzie  

- czujnik wilgotności i jakości powietrza

- system automatycznej recyrkulacji powietrza ;)

 

4 strefy maja dodatkowo w teorii nie licząc cyfrowych wyświetlaczy :

 

  • dodatkowy panel obsługowy z tyłu z cyfrowym wyświetlaczem i oddzielną regulacją temperatury, intensywności nawiewu i rozdziału powietrza dla prawej i lewej strony (funkcje tylnej klimatyzacji można regulować także z przedniego panelu obsługowego) u mnie możesz regulować intensywność nawiewu z tyłu oraz kierować strumień
  • dodatkowe wyloty powietrza w słupkach B Brak 
  • automatyczne przełączanie na obieg zamknięty na podstawie danych z czujnika jakości powietrza 
  • wykorzystywanie ciepła resztkowego silnika 
  • możliwość oddzielnej regulacji temperatury dla obszaru wokół nóg brak ale czy to aż tak potrzebne ? 
  • do wyboru trzy tryby pracy klimatyzacji: delikatny, średni i intensywny też to jest i ustawia sie w opcjach klimatyzacji w MMi :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cuber napisał:

hmmm Kierowca 1 strefa , pasażer 2 strefa ,  tylna kanapa nadmuch z tunelu środkowego się nie liczy czy liczy jako 3 strefa ?

Audi nazywa to dwustrefową, toteż tak napisałem :) ja jestem zadowolony z 4-strefowej z dwóch powodów:

1) ładniej wygląda

2) młody ma z tyłu ustawione 23 stopnie i zakaz dotykania pokręteł, a ja z przodu mogę siebie chłodzić :decayed:

ale jakbym był Grzesiu na Twoim miejscu i miał dokładać 4-stefy za 5k to też bym się nie zdecydował..

Ty miałeś na początku BOSE czy to samo gówno, które ja mam (Audi Sound)? do tej pory nie narzekałem czy to na głośniki, czy na nagłośnienie.. ale jak przy 101 tys km zaczął mi charczeć głośnik to mnie krew zalała :facepalm:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...