ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade

dominiks18

Gość Kaziu_Wichura

auto turbodoładowanych lepiej nie gazować, ale to moje zdanie. ;)

Któryś z klubowyczów achwalał sobie instalkę Omegas. Ponoć jest dedykowana pod fury z turbo.

Dobra rada nie zakładaj! Koleżka założył sekwencje i musiał zaraz sprzedać Passata bo nie miał mocy na gazie!

Bo partacze źle zmapowali, albo niepoprawne ciśnienie na listwie ustawili.

U mnie sobie chwalę Sequent 24, mimo tego, że niektórzy zjechali te instalacje.

Wtryskiwacze największe z Keihina.

No i była poniżej 3000 PLN ;):P

auto turbodoładowanych lepiej nie gazować, ale to moje zdanie. ;)

To chyba chodziło o mnie ;) Polecam jak najbardziej Landirenzo Omegas z reduktorem do Turbo. Silnik jak się go dobrze wykalibruje chodzi ładnie.

ja tez mam sekwencje w 1.8t i chodzi za***iście ja roznicy nie odczuwam w jezdzie czy lpg czy pb na hamowni zreszta na gazie wyszlo mi tylko 3 km mniej niz na pb :) poprostu tam gdzie beda ci to montowac powinni miec doswiadczenie w turbo :a4fan:

proszę nie zróbcie ze mnie miazgi ... ale czy ktoś gazował S4???

Gość Kaziu_Wichura
proszę nie zróbcie ze mnie miazgi ... ale czy ktoś gazował S4???

gdzieś coś mi się obiło o uszy, że ktoś zagazował. Osobiście bym nie polecał ale raczej się da to zrobić. Troche problemu może być z kalibracją gazu tak żeby furak jakoś jeździł.

Jak ludzie subarki WRX/STI gazują, to S4 nie powinno być problemem.. Ale czy to nie profanacja.. ?

Gość Kaziu_Wichura

jeśli o mnie chodzi to wolałbym mieć S4 z gazem niż w ogóle nie mieć ;)

Jeśli ktoś chce zainstalować gaz to niech instaluje - profanacja? Dla mnie nie.

jeśli o mnie chodzi to wolałbym mieć S4 z gazem niż w ogóle nie mieć ;)

Jeśli ktoś chce zainstalować gaz to niech instaluje - profanacja? Dla mnie nie.

dzieki Kaziu :564:

o to właśnie chodzi,czy lepiej cieszyć się radością jazdy S4 na gaz czy benzyną 1.8 za te same pieniążki?

dla mnie odpowiedź jest tylko jedna,S4 plus dobry gazownik.najlepiej S4 z niemiec delikatnie uszkodzony:)...ach ta kieszeń studenta.

dominiks18, w KR masz siwtnego gazownika w grymbalowie :)

gazuje nawet boxery z turbulum i nawet mu to wychodzi. Podjedz tam i pogadaj, jak znajde wizytowke to dam Ci namiary

no w najblizszym czasie moze tam podskocze ale w chrzanowie jest tez dobry i sprawdzony wiec chyba pierw tam pojade!!!dziekiiiii

Co prowada smigam wolnym ssakiem ale jak komus sie wydaje, ze gaz zamula silnik to powiem ze jest w bledzie (przynajmniej w przypadku dobrej sekwencji) Jako dowod macie wykres z hamowni zielona linia to LPG a czerowa PB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ea5743da1cdcbb.html

Co prawda nie ma ogormnej róznicy ale zamiast nieco gorszych osiągów sa nieco lepsze i niech nikt nie powie ze to mala różnica. By to zapewnić trzeb spełnic dwa czynniki

a) dobra instalacja

B) dobry gazownik, a dobry gazownik to taki, który poporstu robi takie silniki na codzien i ma duże doświadczenie.

W kwestii turbiny to sprawa jest podobna widzilem jak smiga fura Podsiego na lpg :diabel2: