Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ustawienie zegarka cyfrowego


jacekm

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klubowicze wyjaśnicie mi może jak ustawić zegarek cyfrowy w A4 1.9 TDI 2000r ( auto mojego brata) ?

Zegary M73 D51 (wg VAG)

Ustawianie radiowe nie działa (ewentualnie nie załaczone)

Po wyjęciu pokretła lewego w zegarach miga godzina ale ruch w prawo lub w lewo nie zmienia jej

Kolejne "wyciagniecia" zmieniaja z godziny na minuty itd ale ruch prawo/lewo dalej nic nie zmienia

Daty też nie mozna przestawić

Może uszkodzone sa mikrostyki "prawo/lewo" ?

Chciałem sprawdzić jak to jest w mojej ale u mnie "właczone" jest ustawienie radiowe i mogę tylko zmienić godzine (nie mogę wpływać na minuty) oraz ukryć wyświetlanie daty (też nie mogę jej zmienić)

W instrukcji i na forum znalazłem tylko ustawienie zegarka wskazówkowego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem (też zegar cyfrowy) - trzeba wyciągnąć to lewe pokrętło i takimi krótkimi ruchami w prawo będź w lewo pokręcić do lekkiego oporu, ale z wyczuciem, żeby g. nie ukręcić i udało się ustawić :> :> :>

Kolejne pociągnięcia zmieniają gg, mm, dd, mm, rr.

Do szczęścia brakuje mi tylko aktywacja "palmy" do automatycznej synchro z Frankfurtem - może wie ktoś czy da się to ręcznie aktywować? Moimi vagami (viaken Krk oraz obd2 Wro) nie daje się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc

Umocniłes mnie w przekonaniu, że braciak ma chyba uwalone te mikrostyki prawo/lewo bo u niego nie reaguje :thumbdown:

Co do "palmy" to nie pomogę bo u mnie samo się włącza :)

Wiem, że Alvaro walczył z tym w swojej B6. napisz do niego, może cos wiecej Ci podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czary mary - palma pojawiła się, sama.... Grunt, że jest! Sciągnąłem inną wersję vaga - spróbuję się podpiąć pod licznik, zobaczymy jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czary mary - palma pojawiła się, sama.... Grunt, że jest! Sciągnąłem inną wersję vaga - spróbuję się podpiąć pod licznik, zobaczymy jaki będzie efekt.

no bo palma się pojawia sama :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...