Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD


OskiUK

Rekomendowane odpowiedzi

Na ta sama kartę, format i soft z innego źródła, choć nie wiem czy to drugie było konieczne, porównań oba archiwa. I tyle na szczęście było trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , no to rzeczywiscie problem jakby go wcale nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze tak, ale spanikowalem jak mmi nie chciala wstac, a google wypluwal rozbieranie jednostki jako rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałbym tak samo zapewne. Ale jak to ktos kiedy powiedział: " Rachu ciachu i po strachu" :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie jest po to aby firma i serwis zarabialy kase kazda proba ladowania przerobionego softu konczy sie zawiecha, bardzo podatne na takie zawiechy sa rns-e każdy zle przerobiony zawiesza navi. W g2 g3 mozna to zrobic inaczej choc nie zawsze sie da

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie takiego powodu zabezpieczania sie domyślałem. Dzieki wiec za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz "spolszczenia" zostały zaktualizowane , i tak uwalaja że tylko kilka osób w pl postawi to na nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK juz tez;)

Panowie skąd wziąc dane karty SD do postawienia 3g terminalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tym terminalem ale nic nowego. Na terminalu wyświetlane sa tylko śmieci podczas uruchamiania mmi. Próbowałem nawet na PC-ie

. Jak zewrę rx i tx to widać transmisje czyli interface działa i com 232 w PC tez. Gdzie mogłem popełnić błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pisałem już o tym ale mój temat nie wiedzieć czemu znalazł się w koszu także podczepię się pod temat. Chodzi mi o aktualizację softu, dwie pierwsze, tj. K0031 oraz K0206 poszły bez problemów. Ale po rozpakowaniu na kartę SD ostatniej aktualizacji pojawiają się dwa foldery (__MACOSX oraz 8R0906961DK), w poprzednich aktualizacjach pojawiał się tylko jeden. Po włożeniu karty do slotu i postępowaniu zgodnie z procedurą, wybieram przykładowo slot SD1 i pojawia się komunikat, że nie może odczytać.

Ktoś wie jak sobie z czymś takim poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dysieek przerzuć zawartość folderu 8R0906961DK na kartę (zawartość a nie cały folder!)

i wtedy ten folder _MACOSX zostawić tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja się udała.. wypakowałem pliki tylko z folderu 8R0906961DK i już go widział.. wszystko przebiegło bez problemu także dzięki bardzo. teraz tylko usunąć błędy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka??

Jest jakiś sposób???

Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie dotyczące aktualizacji 3G High. Mianowice udało mi sie zaktualizowac 4 wersje w górę do 0257 bez napotkania problemów. Tak jak pisał to wrclaguna po aktualizacji wyświetla się checklista w której mamy albo "OK", albo "-". Zasadniczo po pierwszej aktualizacji ja przeczytałem, potem tylko przewijałem nie zwracając uwagi na to co jest napisane. Czy jest jakaś teoretyczna możliwość, że coś przebiegło źle lub było "Not-OK", a aktualizacja się zakończyła bez żadnych błędów? Chodzi mi o to, zeby nie uwalić nic przy aktualizacji map ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak mam czarny ekran i żadne kontrolki do obsługi MMI nie są aktywne, to co mnie czeka??

Jest jakiś sposób???

Proszę o odpowiedz.

Witam

Czy udało się poradzić coś na czarny ekran (i brak aktywności przycisków? )

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest na to sposób.

Postawić soft urządzenia od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...