Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chcesz aby zrobione było lepiej od "fabryki" to wiesz chyba gdzie masz wysłać:hi:

Opublikowano

a jakbym wpadl do Ciebie? jestes w stanie wszystko zrobic w ciagu dnia?:P 

Opublikowano

Oczywiście..Tydzień prędzej trzeba się umówić i działamy..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!!! Może mi ktoś odpowiedzieć kumaty w temacie mam silnik BRE na kole zębatym ta pompę mam, czy przy wyciąganiu pompy z miski nie muszę ściągać zderzaka i rozrządu tylko wyciągnąć pompę od spodu i czy później te kola zębate jakoś się ustawia czy po prostu jak wyciągnąłem tak wsadzić ? A w pompie które koło zębate się nie odkręca, to od wałka ściągamy, a to drugie nie ruszać ?

Opublikowano

 

 

Opublikowano

Nie odkręcaj kół zębatych bo nie ma takiej potrzeby !!!

 

 

Opublikowano
W dniu 21.02.2020 o 11:11, FUTURUM napisał:

Oczywiście..Tydzień prędzej trzeba się umówić i działamy..

Futurum, jestem ze Śląska, można się umówić i podjechać samochodem? Zostawiłbym wam samochód na cały dzień i powiedzmy wieczorem do odbioru? Niestety średnio mogę zostawić samochód na tydzień rozebrany w garażu aby wam wysłać wałek z zabierakiem na regenerację. 

Opublikowano

Chyba, że ktoś na Śląsku regeneruje te wałki razem z zabierakiem?

Opublikowano

Lepiej tydzień nie jeździć jak zarżnąć silnik i wtedy autko postoi dużo dłużej. 

Opublikowano
20 godzin temu, Pacific TDI napisał:

Lepiej tydzień nie jeździć jak zarżnąć silnik i wtedy autko postoi dużo dłużej. 

Chcę uniknąć i zarżnięcia silnika i tygodnia postoju, dlatego padło pytanie powyżej. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Opublikowano

Jesteśmy nad morzem k.Gdańska ...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, wstawiłem wałki po regeneracji, pompę oleju dałem nową, koła pośredniego nie dotykałem,wałki ustawiłem jak należy (mam elsę). Po złożeniu niby wszystko ok ale słyszę pracę tych zębów przekładni wałków (takie tyrkanie)  nie jest to jakoś głośno ale słychać. Czy tak ma być? Samochód przywieziony z zagranicy. Audi a4 b7 brd 170km.  

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.09.2020 o 18:28, Jakubczyk napisał:

Panowie, wstawiłem wałki po regeneracji, pompę oleju dałem nową, koła pośredniego nie dotykałem,wałki ustawiłem jak należy (mam elsę). Po złożeniu niby wszystko ok ale słyszę pracę tych zębów przekładni wałków (takie tyrkanie)  nie jest to jakoś głośno ale słychać. Czy tak ma być? Samochód przywieziony z zagranicy. Audi a4 b7 brd 170km.  

Hmmm... Takie tyrkanie powiadasz?

A jaka sprężarka klimy? Denso 6SEU/ 7SEU? Śmiem twierdzić że tyrkanie pochodzi ze sprzęgła sprężarki klimatyzacji (przemielone gumowe amortyzatory). Ściągnij pasek osprzętu i pokręć lewo prawo kółkiem sprężarki.

Słowo 'tyrkanie' idealnie pasuje do tego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.