Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

..dodatkowo miał mnie na pokładzie 101kg czyli tyle samo co MALIK+ŁUKASZR - razem

Ty przecie robiłeś za królewnę machającą chusteczkami :decayed::D

Opublikowano

..dodatkowo miał mnie na pokładzie 101kg czyli tyle samo co MALIK+ŁUKASZR - razem

Ty przecie robiłeś za królewnę machającą chusteczkami :decayed::D

przecierałem przednią szybę bo malikowi z rur waliła sadza :evil:(podczas falstartów - rzecz jasna :cool1:)

Opublikowano

na pokładzie 101kg

mnie się zdawało że 110kg to masz lekko - ja ważę 90kg a gdzie mi do Ciebie :gwizdanie: :decayed:

poza tym nie wspomniałeś o 400butelkach wody zlotowej :cool1:

Opublikowano

mnie się zdawało że 110kg to masz lekko - ja ważę 90kg a gdzie mi do Ciebie :gwizdanie: :decayed:

Adaś w bikolu ma tyle co my w udzie...

Ale u nas co innego wazy więcej :banan2: :banan2: :punk:

Opublikowano

Ale u nas co innego wazy więcej :banan2: :banan2: :punk:

ważycie sobie w w-wie :shocked:

Opublikowano

Ale u nas co innego wazy więcej :banan2: :banan2: :punk:

ważycie sobie w w-wie :shocked:

Bo wy nie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy się tak wykręcają, właściciele rs4 też

Właściciele 1.8T zazwyczaj udają, że są chorzy.

Po czym sprzedają auta. :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

wszyscy się tak wykręcają, właściciele rs4 też

Właściciele 1.8T zazwyczaj udają, że są chorzy.

Po czym sprzedają auta. :gwizdanie:

:polew:

Kuba właśnie wymienił sprzęgło z dwumasem i wierz mi, że prędzej czy później dojdzie to konfrontacji... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy się tak wykręcają, właściciele rs4 też

Właściciele 1.8T zazwyczaj udają, że są chorzy.

Po czym sprzedają auta. :gwizdanie:

:polew:

Kuba właśnie wymienił sprzęgło z dwumasem i wierz mi, że prędzej czy później dojdzie to konfrontacji... :kox: :kox: :kox:

Mam nadzieję, że nie zapomni koła zapasowego, tylnej kanapy i fotela pasażera :gwizdanie:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie zapomni koła zapasowego, tylnej kanapy i fotela pasażera :gwizdanie:

tylna kanapa 2 kg

koło zapasowe 8 kg

fotel pasażera 15kg

25kg w sumie....

ile ważysz Malik ? ja 102.

Opublikowano
  • Autor

Hmmm.. polemizowałbym co do wagi fotela pasażera.

Moja waga - 82kg

Opublikowano

Hmmm.. polemizowałbym co do wagi fotela pasażera.

Moja waga - 82kg

dobrze, połozymy odważnik na fotel pasazera 10kg, zebys nie płakał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie ściganko :mysli::naughty:

Opublikowano

ściąganko chyba hihihi

Opublikowano

Czas wyjaśnić sobie, które auto b6/b7 jest najszybsze w Polsce :cool1:

Opublikowano

Rozpoczęło się wielkie mierzenie zawartości kalesonów :polew:

Miarki w dłoń :decayed:

Opublikowano

Rozpoczęło się wielkie mierzenie zawartości kalesonów :polew:

Miarki w dłoń :decayed:

ragga będzie w komisji :decayed:

Opublikowano

ragga będzie w komisji :decayed:

Dostajesz ostrzeżenie za oftopowanie na okrętasa !

.

:D

Opublikowano

czy na tym ściganku będzie jakaś skoda :mysli:

dopiero wówczas moze byc ciekawie :decayed::kox:

Opublikowano

Malik zamknij wątek bo Ci jakiś CZAT robią z tematu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.