Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony 205/50 na felge 7,5 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ma ktoś założone opony 205/50 na felgę 7,5 cala? Jestem prawie zdecydowany takie opony kupić ale chciałbym zobaczyć jak wygląda założona opona na taką felgę.

Jeśli ktoś ma taką konfigurację felga-opona u siebie w aucie to proszę o zdjęcia.

Dzięki z góry :wink:

Edytowane przez NoWay

Opublikowano

20150214_110054.jpg

20150214_110108.jpg


nankang ns-2 205/50 xl'ka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za zdjęcie :D Widzę, że normalnie założona opona i ładnie to wygląda. Straszyli mnie, że będzie jakiś chamski naciąg i rant felgi nie będzie chroniony a wygląda git.

Opublikowano

też mnie straszyli ale widzialem u kumpla i sie zdecydowałem. obwód sie zgadza niemal idealnie, wygląda super, rant działa :P czego chcieć więcej


chociaż jeszcze na nich nie jeździłem bo czekam na lepsze temperatury :decayed:

Opublikowano

To mnie zalatwiliscie. Też myślałem o 205 na felge 7,5 ale przekonali mnie do 215. A teraz sam juz nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

Ja chcę przejsć z 225/45 na 205/50 bo po pierwsze obwód się zgadzał jak najbardziej (różnica z 1,5 mm) a po drugie z tego względu, że na zimówkach doświadczyłem co to znaczy komfort jazdy na koleinach no i auto jest żwawsze na węższych oponach :decayed:

Edytowane przez NoWay

Opublikowano

Miałem 205/50/17 super sprawa, na tyle mnie przekonały, że później wrzuciłem 205/45/18 i też rewelacja. Teraz mam 225/40/18 w audi i jak przejdę na 17, to na pewno 205 wleci.Byc może i przy 18 się skuszę.

Opublikowano

Wszystko kwestia szerokości felgi. Na 8 cali bym 205 chyba nie pakował

Opublikowano

Tyle że tu mowa o 7,5 cala

Rafal, 215/50/17 to idealny zamiennik 235/45/17 jaki zalecany jest to B6, tylko że to droga guma.

205/50 też się w tolerancji mieści.

Co wybierzesz to będzie dobrze.

Opublikowano

Wszystko kwestia szerokości felgi. Na 8 cali bym 205 chyba nie pakował

Ja miałem na 8,5J i przy gwincie super to wyglądało.

Tyle że tu mowa o 7,5 cala

Rafal, 215/50/17 to idealny zamiennik 235/45/17 jaki zalecany jest to B6, tylko że to droga guma.

205/50 też się w tolerancji mieści.

Co wybierzesz to będzie dobrze.

Z tym, że 235 to zabójstwo dla wspomagania, paliwa, osiągów ....długo by wymieniać. Na pewno dziury będzie lepiej wybierać, to wszystko. Ładuj 205/50 będziesz zadowolony.

Opublikowano

Zabójstwem są nasze drogi bez względu na rozmiar.

Znam takie w zamojskim że nawet rowerem bym się tam nie wybrał.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim, zamawiam jutro nowe 4 sztuki 205/50 :banan:

Opublikowano

Tez sie przekonałem na 205/50/17 :D:D

szukam jakiegoś fajnego felunku i opon :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.