Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wörthersee 2015 13-16 maj


Love-AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

znacie może jakieś miejsca na nocleg , coś polecacie , może namiot rozbić ale gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie może jakieś miejsca na nocleg , coś polecacie , może namiot rozbić ale gdzie ?

Podpinam sie pod pytanie, nigdy na tym nie bylem i moze wybral bym sie 1 raz. Na ile mniej wiecej dni tam jezdzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O kamerkach wiedziałem, punkcie widokowym również. Czyli ogólnie jeździć w kółko, dzięki :)

Wiesz, stamtąd jest rzut beretem do Włoch i dużo Polaków łączy to sobie z wakacjami w Italii. Jak się chce to można tam spore dystanse natrzaskać na miejscu.


Na ile mniej wiecej dni tam jezdzicie?

Od 3 dni do tygodnia, w zależności od ekipy i budżetu


znacie może jakieś miejsca na nocleg , coś polecacie , może namiot rozbić ale gdzie ?

Taką "podstawą" dla Polaków i nie tylko jest Cap Worth. Ale tam miejsce trzeba klepać najpóźniej w lutym, teraz może być już problem. Jest tam masa oficjalnych pensjonatów, też pewnie w większości już zajęta. Ale też dużo ludzi udostępnia swoje prywatne domy, tyle że nieoficjalnie. Nigdzie się nie ogłaszają, żeby nie płacić podatków itp. W takim miejscu ja się zatrzymuję w tym roku. Fajne kameralne warunki, spokój, a jednocześnie kilkaset metrów do stacji. Cena też bardzo przyjemna. Trzeba tam pojechać i po prostu pytać po ludziach. Przy czym warto mieć kogoś z niemieckim, bo to w wiekszości starsi ludzie którzy nie rozumieją angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na weekend Majowy?

z mądrego telefonu

Tak ja sie wybieram , planuje tam nyć na miejscu 1 maj rano a 3 wieczorem wtacam

Na słynnym zakręcie Faakersee jest bardzo fajne pole namiotowe i tanie. Byliśmy z ekipa w tamtym roku i polecam. Wieczorem piwko leżak i na parking :-)

Możesz podać jakiej dokładniejsze namiary , jade tam pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na weekend Majowy?

z mądrego telefonu

Tak ja sie wybieram , planuje tam nyć na miejscu 1 maj rano a 3 wieczorem wtacam

Na słynnym zakręcie Faakersee jest bardzo fajne pole namiotowe i tanie. Byliśmy z ekipa w tamtym roku i polecam. Wieczorem piwko leżak i na parking :-)

Możesz podać jakiej dokładniejsze namiary , jade tam pierwszy raz

nie pamietam jak te pole sie nazywało ale to jest na przeciwko duzego parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak te pole sie nazywało ale to jest na przeciwko duzego parkingu

Ale też nie wiem gdzie jest duży parking , jade tam pierwszy raz , w jakiej miejscowości , może zaznacz jakoś na mapie i link podaj......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pole namiotowe "Camping Arneitz" strona http://www.camping-arneitz.at/de/camping/plan-preise/


nie pamietam jak te pole sie nazywało ale to jest na przeciwko duzego parkingu


Ale też nie wiem gdzie jest duży parking , jade tam pierwszy raz , w jakiej miejscowości , może zaznacz jakoś na mapie i link podaj...... Edytowane przez Cordii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki za info , ale patrzę na mapę i to nie jest nad jeziorem Worthersee to jest z boku nad tym mniejszym jeziorem Faaker See tak ? Myślałem że cała impreza jest wokoło jeziora Worthersee , tam się tez cos dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na weekend Majowy?

z mądrego telefonu

Tak ja sie wybieram , planuje tam nyć na miejscu 1 maj rano a 3 wieczorem wtacam

Na słynnym zakręcie Faakersee jest bardzo fajne pole namiotowe i tanie. Byliśmy z ekipa w tamtym roku i polecam. Wieczorem piwko leżak i na parking :-)

Możesz podać jakiej dokładniejsze namiary , jade tam pierwszy raz
Chcę jechać w czwartek w nocy lub piątek z samego rana. Może się spotkamy gdzieś na trasie?

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki za info , ale patrzę na mapę i to nie jest nad jeziorem Worthersee to jest z boku nad tym mniejszym jeziorem Faaker See tak ? Myślałem że cała impreza jest wokoło jeziora Worthersee , tam się tez cos dzieje ?

Na Faaku bardzo dużo się dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na weekend Majowy?

z mądrego telefonu

Tak ja sie wybieram , planuje tam nyć na miejscu 1 maj rano a 3 wieczorem wtacam

Na słynnym zakręcie Faakersee jest bardzo fajne pole namiotowe i tanie. Byliśmy z ekipa w tamtym roku i polecam. Wieczorem piwko leżak i na parking :-)

Możesz podać jakiej dokładniejsze namiary , jade tam pierwszy raz
Chcę jechać w czwartek w nocy lub piątek z samego rana. Może się spotkamy gdzieś na trasie?

z mądrego telefonu

Też planuje wyjazd w nocy z czwartku na piątek ale jeszcze nie wiem jak mi to wyjdzie bo pracuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co czas pokaże :-)

z mądrego telefonu

Gdzie jesteście? :-)

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Strandcamping Brückler Nord niedaleko Reifnitz a Wy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz koło parku Europa ,

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Dzieje sie coś? :decayed:

dzieje się i to dużo :) nawet więcej wieczorami niż na filmiku który nakręcony był 2 maja 2015 , zwłaszcza wieczorami późnymi się dzieje :)

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...