Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CAGA] Nie można uruchomić silnika.


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podbije temat, bo mnie spotkało podobne zdarzenie. Może komuś udało sie rozwikłać zagadkę?

Dodam tylko ze równo tydzien temu mialem blad "Parking Brake Malfunction"i również problem z rozruchem. Gdy czytam różne artykuły, zastanawiam się czy to nie jest jakiś problem z przekaźnikiem 645?

Edytowane przez Voucher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzisiaj u mnie pojawił się ten sam problem. Czekałem przed przejazdem kolejowym i kiedy szlaban się podniósł, zacząłem wjeżdżać na tory. Nagle poczułem szarpanie i brak mocy. Po wciśnięciu sprzęgła silnik od razu zgasł i nie chciał odpalić, przez co utknąłem na środku torów i zablokowałem bardzo ruchliwy przejazd. Dawno nie miałem tyle stresu. Na szczęście kilka osób pomogło mi zepchnąć samochód.

Przez cały czas próbowałem odpalić silnik, ale zakręcił 2 razy i gasł. Po około 20 minutach w końcu z trudem się udało się. Po tym wydarzeniu przejechałem ponad 250 km i nie było już żadnych problemów. Przyjechałem do domu, podłączyłem VCDS'a i nie znalazłem żadnego błędu. Czy udało się komuś rozwiązać już ten problem? Boję się teraz wyjechać gdziekolwiek tym samochodem, a szczególnie jeździć nim po mieście.

Dodam, że jakiś rok temu miałem podobny objaw, samochód nagle zaczął szarpać, ale wtedy nie zgasł i po kilku minutach było wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...