Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólne granie online PS4


Rekomendowane odpowiedzi

To kiedy zaczynamy rozgrywki o puchar a4 klubu fifa 17?? :decayed:

Steav chyba tylko my gramy w fife ;p Już mi dobrze śmiga net więc można coś zagrać

Edytowane przez Damiann073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorki e nie odebrałem zaproszeń ale hunter mnie pochłonął. [zakończony]. dziś jutro mogę pograć. W łikend lipa bo mam wesele/kawalerski/urodziny :grin:


Steav chyba tylko my gramy w fife

Aż dziwne, gdzie naczelny dowódca Grampp, który fify nie odpalił jeszcze :co:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie wybrałem FIFY ani PESA, gdyż zaczynają mnie nużyć już te gierki.... czekam na bombę w następnym roku, w tym wezmę jakąś używkę ze sklepu do obadania :) teraz będzie przez pół roku Battlefield 1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bf1. To kiedy gramy?? jutro koło 15? niedziela? Kontakt tu, gg or psn :decayed: Przed pracą 20min gry i 2lvl wbity :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj lecę z wieczora z bratem. W Sobotę pewnie nie dam rady, także w niedziele będzie następny raz :)

Jak będziesz chciał dzisiaj dołączyć to zrobię imprezę otwartą i lecimy z tematem, w grupie raźniej dostawać wpi*rdol :D

Przy okazji zapraszam wszystkich do mojego sklepu internetowego www.gamer-olawa.pl wszystko co mam na sklepie teraz tam się znajduje ;)

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dziś ale koledzy mi się wbili na chatę, chcą helldivers, fifę i %%%. To do zobaczenia w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dziś ale koledzy mi się wbili na chatę, chcą helldivers, fifę i %%%. To do zobaczenia w niedzielę :)

Spoko :)

Będzie jeszcze okazja nie raz, a najbliższa w niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za meczyki. P.S odkryłem jak zdobyć części do noża itp. w pakiecie broni za 900 jest największa szansa trafić. czyli powinniśmy złomować te nasze skiny na broń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za meczyki. P.S odkryłem jak zdobyć części do noża itp. w pakiecie broni za 900 jest największa szansa trafić. czyli powinniśmy złomować te nasze skiny na broń :wink:

Szkoda, że podczas odkrywania skinów nie widać dla jakiej klasy postaci są, bo jak by mi do medyka wydało fajnego skina to mógłbym zostawić a reszta złom.

Ale dobrze wiedzieć po co to jest w ogóle :D

Ogólnie w grupie raźniej i łatwiej, dlatego fajnie to wyszło trzeba się ustawiać częściej :)

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywacie w coś panowie? Jak tam idzie?

Jakbyście potrzebowali jakichś gierek to zapraszam na www.gamer-olawa.pl, przy rejestracji konta w zakładce "mail" napiszcie audia4forum lub nick z forum jako dopisek to ustawie Wam wysyłkę na mój koszt :)  Ewentualnie skontaktujcie się wcześniej ze mną tutaj na forum lub mailowo na [email protected] to się dogadamy. 

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...