Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki auto alarm wybrać?


wojtas_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie znalazłem podobnego tematu więc pisze tutaj.

Jaki alarm dobry kupić nie jakiegoś chińczyka do Audi?

Mam centralny zamek z pilota więc chyba powinien być jakiś bezpilotowy tak?

A Wy jakie macie u siebie alarmy i czy jesteście zadowoleni,a może już odstraszył jakiegoś złodzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru masz dobre polskie alarmy pod CAN-a bo taki musisz założyć. Ampio z syreną z własnym zasilaniem+ czujniki ruchu+czujnik przechyłu (to jakby ktoś chciał ci na lawetę auto wciągnąć) można już z montażem za 650 - 750 zł.

http://www.mastertrade.pl/alarm-ampio-can-bp-bezpilotowy-p-324.html

Jest jeszcze Tytan też polskiej produkcji obydwa dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN to nie jedyna opcja, i wcale nie taka najlepsza, a przynajmniej zdania są podzielone...

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru masz dobre polskie alarmy pod CAN-a bo taki musisz założyć. Ampio z syreną z własnym zasilaniem+ czujniki ruchu+czujnik przechyłu (to jakby ktoś chciał ci na lawetę auto wciągnąć) można już z montażem za 650 - 750 zł.

http://www.mastertrade.pl/alarm-ampio-can-bp-bezpilotowy-p-324.html

Jest jeszcze Tytan też polskiej produkcji obydwa dobrej jakości.

Pod CAN-a?Czyli?

A słyszałem że SEO są też dobre tak?

Bo to trzeba też DODATKOWO dokupować te czujniki ruchu,czujniki przechyłu?Bo ja nie mam o tym pojęcia w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chinola już w drugim aucie. Kupiłem go tylko dlatego, że nie trzeba dokładać pilota, gdyż ma tzw kluczyk scyzoryk jako pilot. Jedyna lipa, brak współpracy z wszystkimi funkcjami, jak np. otwieranie klapy z pilota, bądź działanie CLH.

Ale nie wiem, czy istnieją alarmy, które ze swojego pilota otworzą klapę bagażnika, bądź zadziała na nich funkcja CLH. Być może to kwestia odpowiedniego montażu.....


nazwa alarmu, to Magicar


Co do alarmu bezpilotowego, to koszt z montażem ok 800 zł. To już lepiej ori alarm założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było mówione, że ori alarm to śmietnik. Chyba R7 Jarek podawał jakiś przykład, jak gość w minutę otworzył taki samochód jakimś kluczykiem, tylko nie mogę teraz tego znaleźć.

AMT Forteca na CAN jest też godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że nie ori Ci nie otworzą. ...alarm i tak jest zbędny. Lepiej w inne zabezpieczenia pomontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że otworzą, dlatego lepiej nie chwalić się zabezpieczeniami, tylko montować swoje ukryte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro alarm nie jest taki dobry to jakie inne zabezpieczenia można założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając ten wątek zastanawiam się nad tym czym kierują się osoby chcące montować auto-alarm?

chyba tylko jako dodatkowe "zabezpieczenie" do wymogów warunków AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raz, a dwa alarm to zawsze kilka straconych sekund dla złodzieja. Blokada mechaniczna skrzyni, jakieś odcięcia. ...to wszystko blokuje czasowo złodzieja. I być może nie jeden sobie odpuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a są alarmy co moją np.dwie syreny? chce doposażyć moją b7 własnie w alarm i jeszcze jakieś "pstryczki" może ktoś poda jakieś fajne opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...