Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak podświetlenia MMI i zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Aktywowałem dzisiaj Audi Drive Select -działa na MMi mam tryb indywidual i możliwość regulacji silnika i ukł kierowniczego. Niestety pojawiły się "skutki uboczne" Znikło podświetlenie klawiszy MMI przy jeździe na włączonych światłach ,diody w klawiszach MMI też świecą słabiej .Podświetlenie zegarów po zmroku działa tylko w pozycji auto ,po przekręceniu włącznikiem na włączenie św.mijania ,podświetlenie tarcz gaśnie ,wskazówki zostają. Nie działa potencjometr regulacji oświetlenia zegarów.Funkcja coming home zaczęła działać nawet w dzień.Czy przy włączaniu ADS mogło coś "w pobliżu" zostać przestawione?

Opublikowano

Witam

Aktywowałem dzisiaj Audi Drive Select -działa na MMi mam tryb indywidual i możliwość regulacji silnika i ukł kierowniczego. Niestety pojawiły się "skutki uboczne" Znikło podświetlenie klawiszy MMI przy jeździe na włączonych światłach ,diody w klawiszach MMI też świecą słabiej .Podświetlenie zegarów po zmroku działa tylko w pozycji auto ,po przekręceniu włącznikiem na włączenie św.mijania ,podświetlenie tarcz gaśnie ,wskazówki zostają. Nie działa potencjometr regulacji oświetlenia zegarów.Funkcja coming home zaczęła działać nawet w dzień.Czy przy włączaniu ADS mogło coś "w pobliżu" zostać przestawione?

jakie sa błędy

Opublikowano
  • Autor

No niestety zauważyłem to po jakimś czasie po wyjeździe z warsztatu (było dzisiaj słonecznie :)) ,tak że odczytam dopiero w poniedziałek


Zero błędów na VCDS.

Wróciłem do poprzedniego kodowania ,a problem został.

Mile widziane jakieś sugestie.

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę mógł wysłać.

Dzisiaj byłem w warsztacie który robił adaptacje cofnęliśmy kodowanie ,ADS oczywiście się deaktywowało ,a problem z oświetleniem pozostał. Błędów nie wywala.

Wielkie dzięki za gotowość do pomocy :)


Witam

Niestety jeszcze nie opanowałem wklejania to kodowanie kopiuje nie wiem czy to wystarczy :)

260050914034AF000001000300001D0D001E270806010101000000


o

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przekodowałem i niestety nic z podświetleniem się nie zmieniło.

Brak regulacji podświetlenia zegarów

Brak podświetlenia zegarów w pozycji postój i światła, w auto jest

Brak podświetlenia klawiszy MMI

Ekran przyciemniony

Ręce opadają :facepalm:


Walcząc z problemem podswietlenia udało mi sie dzisiaj dojść do nastepujacej sytuacji

Do modułu 5F wygenerowałem security acsess ,w moim przypadku to 01293

po wpisaniu. w adaptacjach w bloku 49,50,52 zmieniałem wartości tak aby odpowiednio rozjaśnić diody w klawiszach ,same klawisze i ekran mmi. po daniu testu i save wartości zapisały sie ,jednak po wyjściu z kontrolera 5F wszystko wracało don stanu pierwotnego.Czy może trzeba jeszcze cos uruchomić ,zmienić?

Będę wdzięczny z wszelkie porady.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!

Czy mógłby ktoś wrzucić prawidłowe kodowanie podświetlenia zegarów i wskazówek oraz jak je wykonać?

Kolega przy kodowaniu "testu zegarów" sprawił iż wskazówki nie świecą przy ustawieniu świateł na 0. Znalazłem w sieci takie kodowania dla a6 ale nie wiem czy są one takie same dla a4. Będę wdzięczny za poradę.

Opublikowano

sprawił iż wskazówki nie świecą przy ustawieniu świateł na 0.

Na tyle co się orientuję to tak ma właśnie być, jeżeli włącznik jest na 0 wskazówki są nie podświetlone

Opublikowano

sprawił iż wskazówki nie świecą przy ustawieniu świateł na 0.

Na tyle co się orientuję to tak ma właśnie być, jeżeli włącznik jest na 0 wskazówki są nie podświetlone

Na 100% przedtem na 0 same wskazówki się świeciły i wg. mnie takie są ustawienia fabryczne.

  • 4 lata później...
Opublikowano

Czy problem Dżonego został może rozwiązany ? Z góry dziękuje

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam !!! Mam identyczny problem , dał Ktoś radę go rozwiązać ? Będę wdzięczny bo ręce opadają . Pozdrawiam 

Opublikowano
Godzinę temu, mat4455 napisał:

Witam !!! Mam identyczny problem , dał Ktoś radę go rozwiązać ? Będę wdzięczny bo ręce opadają . Pozdrawiam 

Przywróć kodowania które pozmieniałeś.

Opublikowano
38 minut temu, Muskel1 napisał:

Przywróć kodowania które pozmieniałeś.

Pomożesz ? Robiłem wszystko te co są wyżej dawałem nadal nie swieci panel , dam tel 513612189 

Opublikowano

Czym zmieniałeś kodowania?

Opublikowano
8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Czym zmieniałeś kodowania?

Tak z kolega który ma vcds i teraz nie umiemy wrócić by panel zaczął świecić 

Opublikowano

Masz zapisany autoscan zrobiony przed zmianą kodowań?

Grzebaliście tylko w kodowaniach czy w adaptacjach też?

Zmienialiście coś w zielonym menu w MMI?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
40 minut temu, Muskel1 napisał:

Masz zapisany autoscan zrobiony przed zmianą kodowań?

Grzebaliście tylko w kodowaniach czy w adaptacjach też?

Zmienialiście coś w zielonym menu w MMI?

Tez w zielonym , było zmieniane, żadnego scan nie mamy właśnie . Odezwij się na tel jak możesz będę wdzięczny bardzo 

Opublikowano

W takim razie czeka Cię wycieczka do ASO i podpięcie auta online i wykonanie porównania oraz przywrócenie stanu fabrycznego. 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

W takim razie czeka Cię wycieczka do ASO i podpięcie auta online i wykonanie porównania oraz przywrócenie stanu fabrycznego. 

Potrzebuje ogarniętej osoby która szczyta swoje kodowania 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.