Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

urwany kabelek zużycia klocków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

urwał mi się kabelek od zużycia klocków z przodu z prawej strony no i oczywiście pojawił się komunikat na kokpicie a klocki są jeszcze w całkiem niezył stanie. czy da się jakoś zewrzeć kabelki albo coś żeby mi się ten komunikat nie pojawiał?

pozdrawiam

Opublikowano

Tam jest jeden kabelek ? zrob zwarcie i powinno zgsnac :)

Opublikowano

A nie działa to czasem odwrotnie czyli zwierając do masy?

Opublikowano

Właśnie ;)

Opublikowano

Łącz kabelki i będzie ok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.musiałem zdjąć tercze i rozłączyłem z dwóch stron kostki od czujników po złożeniu świeci mi na desce że klocki do wymiany ,rozłączyłem aku zrobiłem kilka kilometrów i nic dalej swieci jaka przyczyna urwał się gdziś kabelek choć przed montarzem widziałem że wszystko jest ok chyba że w środku w izolacji a może to trzeba skasować wagiem ?klocki około 70%

Opublikowano

Witam.musiałem zdjąć tercze i rozłączyłem z dwóch stron kostki od czujników po złożeniu świeci mi na desce że klocki do wymiany ,rozłączyłem aku zrobiłem kilka kilometrów i nic dalej swieci jaka przyczyna urwał się gdziś kabelek choć przed montarzem widziałem że wszystko jest ok chyba że w środku w izolacji a może to trzeba skasować wagiem ?klocki około 70%

może źle czujniki ustawiłeś

Opublikowano

Witam.musiałem zdjąć tercze i rozłączyłem z dwóch stron kostki od czujników po złożeniu świeci mi na desce że klocki do wymiany ,rozłączyłem aku zrobiłem kilka kilometrów i nic dalej swieci jaka przyczyna urwał się gdziś kabelek choć przed montarzem widziałem że wszystko jest ok chyba że w środku w izolacji a może to trzeba skasować wagiem ?klocki około 70%

może źle czujniki ustawiłeś

tzn jak żle założyłem tak jak było a kostki się nie da inaczej złączyć ,jakie pomysły?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Całkiem możliwe, że niby wszystko jest ok z kablem, ajednak się gdzieś przerwał. U mnie wlasnie tak było, klocki ok, kabelek niby też ok, ale po bliższym przyjrzeniu się był delikatnie przerwany i juz wywalał bład klocków na fisie.

Opublikowano

Możesz też vagiem wyłączyć komunikat na fisie.

Opublikowano

Polutuj i po problemie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz też vagiem wyłączyć komunikat na fisie.

W B6 nie da się tego vagiem wyłączyć, pozostaje tylko połączenie kabelków

Opublikowano

Vagiem nic nie trzeba kasować, komunikat sam zniknie jak tylko wszytki będzie ok, więc albo gdzieś się przerwał kabelek albo wtyczki przy klockach nie mają styku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.