Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pod centralny się wpiąłeś w bagażniku bezpośrednio przy pompce ? Już jakiś czas temu myślałem o CLH ale sie zastanawiałem skąd wziąc implus od centralnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Moduł ma swój aktywator. Ja podłączyłem się pod kierunkowskazy i w programie zaznaczyłem żeby to był aktywator dla zapalenia CaL Do modułu dasz dwa kable od kierunków, do tego od halo jak masz, plus i masę dodatkowo jest kabel pod czujnik otwarcia drzwi ale wtedy jak otworzysz drzwi to ponownie się aktywuje i trochę było to dla mnie bez sensu wiec go dołączyłem i zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko jest taki problem bo oryginalnie u mnie nie było centralnego (sam zmieniłem pompke) i nie mam pociągniętych kabli od kierunków do pompki, przy otwieraniu czy zamykaniu samochodu centralnym nie świecą mi kierunki. Widać w schemacie że ten kabel od czujnika otwarcia drzwi można wpiąć w centralny ale że z elektryki jestem noga nie za bardzo wiem jak się wpiąć (no i ciągnąć kabel przez cały samochód) :) Jeśli kierunki aktywują Ci CLH to przy włączeniu awaryjnych nie włączają Ci sie halogeny ?

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł działa tylko z centralnym zamkiem z pilota?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są inne też chyba opcje działania ale ja sobie ustawiłem pod centralny można ustawić ze po otwarciu drzwi tez się zapalają.

No właśnie tylko jest taki problem bo oryginalnie u mnie nie było centralnego (sam zmieniłem pompke) i nie mam pociągniętych kabli od kierunków do pompki, przy otwieraniu czy zamykaniu samochodu centralnym nie świecą mi kierunki. Widać w schemacie że ten kabel od czujnika otwarcia drzwi można wpiąć w centralny ale że z elektryki jestem noga nie za bardzo wiem jak się wpiąć (no i ciągnąć kabel przez cały samochód) :) Jeśli kierunki aktywują Ci CLH to przy włączeniu awaryjnych nie włączają Ci sie halogeny ?



Co do podłączenia to możesz pod krancowke drzwi kierowcy podpiąć i wtedy będzie to działać jak koledze wyżej napisałem jak otworzysz drzwi to wtedy się zapala wiec nie musisz cofnąć daleko tego jednego kabla. A co do awaryjnych to moduł je rozpoznaje i jak np włączę kierunek i włączy się doswietlanie i skręcenie wyłączy się kierunek i np włączę awaryjne żeby podziękować komuś z tyłu to halogeny odrazu gasną same tylko ze przed czasem jakim mam ustawiony. A jak jedziesz i wciśnięty awaryjne albo stoisz gdzieś to tez się nie zapala. To jestmoduł uniwersalny wiec sposobów na skomunikowane go jest naprawdę sporo.

:hi::hi: Kolejne mody zostały przeprowadzone w moim rydwanie :grin: mianowicie ściemnione zostały szybki ( przód i tył :whistling: ) wpadł też lewarek z B7 oraz kpl. scyzoryków też z modelu b7 z tym że wymieniałem grot na swój żeby pasował a nie chciałem zmieniać stacyjki :dance: i wpadły pierwsze naklejki.

b04ed2b86060a57dmed.jpg2c33098440fe4be2med.jpg04920cfdc3dea3a9med.jpgf11f9343a07cc682med.jpgb3a63ad5ad9929e8med.jpg4ec4d1999b5ace76med.jpg3661854d8669deb6med.jpgedb6459b4510e441med.jpg

I jak efekty??

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pilot do centralnego w nowym kluczyku ? Działa czy to taka ściema ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie , jestem na TAK :D jaram się tym modułem . i lewarek.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek mega , wszystko pasowało czy moge liczyć na jakiegoś tutka ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pilot do centralnego w nowym kluczyku ? Działa czy to taka ściema ?

Nie dopiero musze wsadzić albo pilot albo poprosić jakiegoś magika który mi to ogarnie :)

wszystko pięknie , jestem na TAK :D jaram się tym modułem . i lewarek.. :hi:

Ciesze się ze się podbają moje mody ;)

Lewarek mega , wszystko pasowało czy moge liczyć na jakiegoś tutka ? :D

No nie tak do końca pasowało trzeba było trochę przerobić głównie dwie rzeczy stare mocowanie trzeba było obciąć ( gwint) bo za wysokie było i zacisnąć na opaskę zaciskowa i do tego mocowanie skóry które musiałem włożyć w stare mocowanie żeby pasowalo:) Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem u siebie doświetlanie zakrętów zrobić ale czy to nie powinno być tak że jak skręcamy w lewo to załącza się lewy halogen i analogicznie jeśli w prawo to w prawy a nie zawsze obydwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,lecz w b5 ciężko o to bo jest jedną wiązka która leci do obu halogenow ,wydaje mi się ze trzeba było by ciąć i osobno wyprowadzać dla jednego i drugiego i zastosować dla obu rezystor bądź coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu tej firmy to również ma to od pewnego czasu u siebie i jestem mega zadowolony. Jeżeli wpisałeś się bezpośrednio pod halogeny to daj diody zaporowe/prostownicze szescio amperowe między halogen A instalacje ori auta. Zapobiegnie to cofaniu się prądu do wiązki i zapalenie drugiego halogenu przy doswietlaniu zakrętu. W polifcie wszystko jest za schowkiem pasażera, jedynie lewy kierunek musiałem z pod wlacznika awaryjnych wziąść .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu tej firmy to również ma to od pewnego czasu u siebie i jestem mega zadowolony. Jeżeli wpisałeś się bezpośrednio pod halogeny to daj diody zaporowe/prostownicze szescio amperowe między halogen A instalacje ori auta. Zapobiegnie to cofaniu się prądu do wiązki i zapalenie drugiego halogenu przy doswietlaniu zakrętu. W polifcie wszystko jest za schowkiem pasażera, jedynie lewy kierunek musiałem z pod wlacznika awaryjnych wziąść .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

O dobrze wiedzieć w takim razie a gdzie można coś takiego kupić i jak rozumiem montuje to zaraz za halo?? Zrobię to na pewno przy okazji wymiany halogenow na te z Passata b5. Ja tez jestem mega zadowolony z tego modułu tylko szkoda że do pełni szczęścia nie ma jeszcze aktywnych kierunkowskazów wtedy moduł był by mega miazga:):) A co do doświetlanie to dokładnie tak wiązka rozdziela się gdzieś w okolicy komp. Pod maską ale gdzie dokładnie nie namierzyć em bo za dużo tam było kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy , największe wrażenie robi home living :) Zazdroszcze bo jestem kompletnie zielony w tym temacie :)

Kawał dobrej roboty ! :)

Coś ty to jest proste jak założenie świateł po lifcie do przed lifta> od tego pana dostajesz cały schemat a jeżeli tylko masz chodź trochę pojęcie o elektryce czyli co to plus i masa to reszta jest banalnie prosta zaraz Ci podrzucę schemat to sam zobaczysz sobie że jakiejś filozofi w tym nie ma :D:D Jak ja Kucharz z zawodu dałem sobie z tym radę wciągu 1.5 h to ty sobie spokojnie dasz radę :D:D

strona B to mój moduł

http://lepard.eu/wp-content/uploads/2011/03/io_am010.13-ML_Cornering%20Lights%20Module.pdf

Siema własnie zakupiłem taki AM.010.3 bodajże strona D i teraz pytanie gdzie sie wpinać z tym modułem gdzieś kolo bezpieczników czy gdzie indziej , niby najlepiej by było własnie nad bezpiecznikami bo tam jest spora dziura z wolnym miejscem po drugi chyba wszystkie kable tam lecą , Jakies propo macie w tym temacie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was :hi::hi:

Dawno nie aktualizowałem tematu bo nie miałem czasu za bardzo na dodawanie zdjęć. Ale nadrobię to dzisiaj i postaram się napisać co się zmieniło od ostatniego czasu :D

Mianowicie z modów jakie przeprowadziłem to :

- Bixenony na pokładzie z żarnikami Philipsa i przetwornicami Koito ( od Kolegi Gwerty ) Filmik z działania dodam poniżej :D

- Pełna elektryka lusterek ( składane elektrycznie , sterowane oraz podgrzewane ) Filmik też będzie poniżej :D

- Spryskiwacze reflektorów oraz imitacja poziomowania również na pokładzie :D

- Własnoręcznie obklejona podsufitka na czarno i wymieniona na Poliftową

- Felgi białe skręcane pomalowane proszkowo na białe ( ale jest już plan na zimowy sezon żeby zrobic polerowany ran do nich :D )

- Dodana na klapie lotka S4 i zlikwidowane wszystkie emblematy z tylnej klapy

- Usunięty hak

- Halogeny soczewkowe z Passata B5 FL :D

Czekam na wasze opinie w komentarzach

P.S. na koniec dodam jak wyglądała po kupnie a jak teraz :D:D

f28ceacf75d63a35med.jpg0675c597034d78c2med.jpg

212e60d1c61e9e7bmed.jpg32e14722065807a1med.jpg

e44eaa991745b5d8med.jpgfe17dac1b52751c0med.jpg

A tutaj zdjęcia podsufitki kompletnie skończonej :D:D

f44f7702ed965848med.jpg00dc18f1c0bec1b8med.jpg

Czarne uszczelki też już są :kox:

A teraz obiecane zdjęcia pierwszw z lusterek składanych a drugie z Bixami :D

https://youtu.be/3gLAIuHtYm4

https://youtu.be/ZCC14TVptsI

https://youtu.be/EDZGFMQRDWw

I na koniec porównanie tego jak wygladała a jak teraz wygląda :D

5319a2524e890b66med.jpgd3ad5cdbc14e120amed.jpg

fe17dac1b52751c0med.jpge0238bc7ff11a12cmed.jpg

I co sądzicie ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zawias by się przydał i felgi osobiście bym zostawił w standardzie czyli srebrny. Ale tak to jest ładnie. Powiedz mi tylko pofsufitke czym robiłeś? Oraz czy lampki i rączki kupiłeś ori czarne czy też lakierowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zawias by się przydał i felgi osobiście bym zostawił w standardzie czyli srebrny. Ale tak to jest ładnie. Powiedz mi tylko pofsufitke czym robiłeś? Oraz czy lampki i rączki kupiłeś ori czarne czy też lakierowales?

Zawias wpadnie już przez tą zimę mam go w planach. Wiadomo są gusta i każdy ma swój ja mam białe pod dekory i podłokietnik oraz girl i jak wejdą jeszcze fotele z białą alecantarą to będzie ładnie się komponować. dla mnie jednak srebrne to taki trochę standard a na białych umyta i na woskowana z daleka się rzuca w oczy i widzę to po innych kierowcach jak patrzą albo robią zdjęcia jak stoi na parkingu :D kupiłem 4m materiału i klej odpowiedni , kupiłem podsufitkę kompletną ze wszystkim i zaczeła sie zabawa najpierw zdarłem stary materiał na mokro i nakleiłem nowy a co do plastików to najpierw podkład do plastików położyłem potem na to dopiero farbę uszczelki też zafarbowałem na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne auto. Chyba czarny to jeden z ladniejszych lakierow w B5.

Na pewno ale kolego ja mam LZ5L kod lakieru i on raczej jest taki ciemny granat ale zawsze wywoskowany i dobrze umyty może dlatego tak wychodzi ciemny i w ogóle :D:D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was trochę dawno tutaj nie byłem ale dużo pracy i nie było na to za bardzo czasu niestety:( ale w samochodzie się znów pozmieniało i to dosyć sporo. Z mechanicznych rzeczy to został zrobiony czysty przelot z strumiennicą zamiast katalizatora zaślepiony EGR oraz w końcu wpadł upragniony gwint oraz felga przez zimę została wypolerowana zmienione śruby na nowe oraz dostały nowe opony :D  W środku natomiast wpadła już długo polowana konsola 2din oraz wszystko zostało podłączona klima chodzi i nawet chłodzi tylko miałem problemy z climatroniciem ponieważ ciężko było dostać zintegrowany z grzanymi fotelami :D i wiele innych modów, teraz audiola była w naprawie dostała nowe filtry,olej, gumy tylnej belki, łożyska tylne oraz nowe drążki kierownicze kompletne.  A teraz kilka fotek z tego jak wygląda:D czekam na opinie :D 

1710db10a60b194cmed.jpg12df94b13aa47799med.jpg54048bb9742b4512med.jpg 808b5da4f297548dmed.jpg92f367f4d7c5e934med.jpg  29bf9c7a37b15665med.jpg3a058f95904ed715med.jpgb83ad638197b31abmed.jpgc794ee60b1848193med.jpg6cf5430aa19f112amed.jpg28756b9ee57eeac9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...