Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |


strzelba

Rekomendowane odpowiedzi

to nie wiem czy coś ugrasz oponą, bo wąska felga, maszynka do nadkoli potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgląd na navi

d1e6dc72f9885e44med.jpg

Audi już na "swoich" blaszkach

9605876229d4c245med.jpg

tragiczne są te nowe numerki

Poza tym wpadło mi takie dziadostwo 4.2 quattro

ad2358b3fc61807bmed.jpg

zainteresowani nabyciem - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem macałem :) przód na glebe i koło będzie równo z błotnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O glebie na razie nie mam co myśleć nawet. Na razie jest w miarę szeroko (i wysoko :facepalm: ) haha. U Ciebie jestem ciekaw jak siądzie z dystansem i mniejszym profilem opony ^_^


Nie mogę wyskrobać nic w "sprzedam" więc daję tutaj:

Wzmacniacz Pioneer GM-X334 sprzedane
Głośniki Phonocar 90w
Audio Magnat Bull Power 320 (2x małe głośniki + 2x duże głośniki + 2x zwrotnica) sprzedane
Głośniki Pioneer TS-1750
Głośniki Boschmann G6532S
Głośniki Sony Xplod sprzedane

Mam też części do A4 B5 i różnych innych aut → https://www.facebook.com/AutoCzesciTS


Dzieje się w temacie :grin:

08ce73c5d4c2fc82med.jpg

f79c01ef36891852med.jpg

nawet zapas troszkę wyczyściłem :P

483a8af06502f60dmed.jpg

Przy okazji mój poprzedni gruz

595ef5f3e8c9e260med.jpg

c89d79895b5bcc30med.jpg

329af2d4bdbd2150med.jpg

i pytanie. Czy żarówki Osram Diamond (niebieskie kierunki) zrobią różnicę w lampach? Bo w sumie pomarańczowa poświata nie rzuca się praktycznie wcale mi w oczy i nie wiem czy jest sens inwestować w takie pierdoły. Może ma ktoś u siebie założone?


5b4556a18ef6ca05med.jpg

add02bd65849f06dmed.jpg

0dc6790f1382a503med.jpg


Muszę przyznać, że mocno się zdziwiłem patrząc dzisiaj na zegarek w aucie. Nie wiedziałem, że przestawia się sam :kox:

Co do Audi: do ogarnięcia w najbliższym terminie mam wymianę lewego tylnego zacisku, zbierzność/geometria i łożyska w dwóch lewych kołach. Poza tym - ma ktoś może jakieś w miarę dobre i niedrogie oponki 205/40 R18 do sprzedania?


Łożyska wymienione, wahacz lewy nówka - zacisk, który miałem, nie przypasował. We wtorek staruszka ląduje u mechanika i zacisk będzie zregenerowany lub wymieniony na nowy, zależy od jego stanu :P

Edytowane przez strzelba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev regeneruje zaciski :wink:

Czemu nie spawałeś dokładek ze zderzakiem? W sumie tak to nie trzeba lakierować całości, ale efekt dużo lepszy jak są gładkie

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy żarówki Osram Diamond (niebieskie kierunki) zrobią różnicę w lampach? Bo w sumie pomarańczowa poświata nie rzuca się praktycznie wcale mi w oczy i nie wiem czy jest sens inwestować w takie pierdoły.

w miejscu gdzie jest żarówka kierunku jest taka jakby mała obudowa która ją przysłania. Jak ją wyrzucisz to będzie widać całą żarówke i będzie to mocno widoczne. Jak sie nie myle to lampy ori US tego czegoś nie mają fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego wydłubywać, od boku trochę widać tą żarówkę, ale nie ma tragedii więc na razie git. Chyba, że dorwę gdzieś na miejscu takie, bo zamawiać mi się nie chce. Folię na lampy zamawiam od kiedy ją kupiłem i coś mi nie wychodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem czy bez rozklejenia lamp da sie to wyjąć

Musiałby ciąć po kawałku i wyciągać przez kierunek inaczej nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie chodziło o to, żeby żarówka była widoczna. Fajnie, że jest zasłonięta. Chodzi mi o tą niebieską poświatę, którą daje Diamond. Zawsze mi się to podobało. Tylko właśnie nie wiem czy by to było widoczne, bo pomarańczki nie widać w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie pomyśleć nad tym poważniej :) może do tyłu od razu też założę :kox:

Stara wróciła od mechanika. Zacisk udało się zregenerować. Przy okazji polecam RepTune :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Diamondy ale w Sonarach ( :facepalm: ). Efekt fajny, aczkolwiek nie wiem jak to wygląda w liftowych lampach. Jeśli żółte żarówki nie dają poświaty to i niebieskimi nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakieś wolne siano i chęci to właduję ten badziew na przód i tył :)
Jeszcze elektrykę muszę trochę ogarnąć :unsure:


Po pierwsze taka sytuacja miała miejsce

ae577244bf9d2ba0med.jpg

Na szczęście Misiek przyszedł z pomocą i opchnął mi na szybko listwę, wszystko wróciło do normy. Dzięki :thumbup1:

Fotka zrobiona widelcem z małego spotu z ziomkami

4d41e2af474175e2med.jpg

No i :audi:

f0dc497994c59f60med.jpg

logo skrobałem śrubokrętem :grin: dlatego wszystko będę malował od nowa na czarno chyba, że kupię nowy znaczek to zostanie srebrny. I tak plan jest na eSkowy grill więc nie będę się w ten bawił jakoś szczególnie

Edytowane przez strzelba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na niektóre B5 , wydaje mi się czasami, że moja jest jakaś troszkę niższa. Jest taka opcja patrząc po fotkach, że jest lekko obniżona? Mi nic nie wiadomo na ten temat :grin:

btw. Ramka grilla i logo zostały odmalowane. Wcześniej były matowe czarne i lakier odpadał, teraz pryśnięte w połysk. Jest lepiej. Znaczek musiałem odmalować, bo był w bardzo słabym stanie. Na razie nie ruszam, czekam na jakąś okazję grilla od S4 ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest obniżona. Może masz 1BE. Nie wiem jak to jest w liftach ale ja u siebie w przedlifcie na standardowym zawieszeniu miałem szczelinę koło-błotnik chyba ze 3 razy większą niż u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ta felga trochę wypełnia lukę. Tak czy inaczej na szczęście nie ma off roadu jakiegoś tragicznego. Co nie zmienia faktu, że wciąż jest za wysoka :whistling:
Kolega Łukasz wpadł na to, że springi mogą być pocięte. Nie wiem. Jeździ się bardzo komfortowo, nawet na profilu 40. Zawieszenie jest miękkie i jak wjeżdżam w większy wybój to szura mi o nadkole z tyłu. Poza tym jak wsadzę do tyłu za dużo to schodzi k**ewsko w dół

1c1f00d63a424b06med.jpg

na zdjęciu może nie jest aż tak dobrze uchwycone, ale siadło mocno auto przy obciążeniu około 80kg na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...