Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzęsie się cała buda po dodaniu gazu


honcio

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko rozumiem dobra powiedz mi co to sa logi to ci powiem jak wyglądają bo z tego co ja tam mam za parametry to sa jakieś mili sekundy to jest opóźnienie cewki popowtrysku

i jeszcze jeden parametr to jest jakis mg/s pokazuje mi cos i wszystkie popowtryski maja na poziomie -200 na zimnym silniku biegu jalowym a 4 cyl ma + 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak ze po wsadzeniu pompek fura bez regulacji mu zapaliła ... miałem identyczna historie w A6 C6 BRF 200kkm.. padlo turbo :) niby nic .. poszlo do regeneracji 2500 ..po 2 dniach widze ze plyn spiernicza :D glowica peknieta na 4C.- regeneracja 1500zl pompki igly byly 500zł .. potem EGR 1300zl .. wymieniony imbus i o 9ty zl biedniejszy :) ale fura smiga igła chociaz juz dwumasa sie odzywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko rozumiem dobra powiedz mi co to sa logi to ci powiem jak wyglądają bo z tego co ja tam mam za parametry to sa jakieś mili sekundy to jest opóźnienie cewki popowtrysku

i jeszcze jeden parametr to jest jakis mg/s pokazuje mi cos i wszystkie popowtryski maja na poziomie -200 na zimnym silniku biegu jalowym a 4 cyl ma + 1500

Czyli te pierwsze to pewno BIP-y (023), a te drugie to korekcje (013) :kox:

Jak na czwattym masz +1,50 to jest pewnie ten najsłabszy cylinder :whistling:

Pytanie tylko czy to minus 1,5 na czwartym to stoi stabilnie, czy si e zmienia np. w czasie rozgrzewania silnika , a także czy jest różnica w korekcji po przegazowaniu mororówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienia sie ale cały czas jest inny odpozostąłych wszystkie trzymja cały czas podobna wartosc od -200 do - 400 a ten na 4 cały czas jest na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...