Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja do bfb prośba o ocene

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Filtr byl czysty ale itak wymieniłem na nowy[emoji2] no to teraz musze wykonać logi tylko szkoda ze soft jest to nie będę wiedział czy poprawiło sie

Ten od turbiny byl tak dziwnie podwiniety do środka na dole ktos musial filtr nie umiejętnie zakladac

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

3 miesiące temu zakładałem to samo w A3 180KM (wtryski hana) i cena 2400zł

A propo Darek gdzie montowałeś?? ;)

Opublikowano

Zamość graniczna

U Malca. W miarę dobrze robią a strojene i tak samodzielnie

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Zamość graniczna

U Malca. W miarę dobrze robią a strojene i tak samodzielnie

Jak chcesz mieć autko idealnie wystrojone to polecam GZW,teraz mają nowo otwarty oddział w Zawadzie koło Dębicy.

Opublikowano

Zamość graniczna
U Malca. W miarę dobrze robią a strojene i tak samodzielnie

Ale podobno kolektorów nie zwykli demontować do nawiertów. ;)

Opublikowano

na pewno nie demontowany

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Panowie, czy taki zestaw będzie odpowiedni do mojej audi :

Wtryskiwacz : AC-W02

Reduktor : AC-R01 (250KM)

Sterownik : STAG 4 QBOX Plus

Nie chciałem zakładać nowego tematu, tak więc piszę z prośbą pod tym tematem. W przyszłą środę umówiony jestem na założenie gazu w firmie Stag autogas systems. Taki zestaw został mi zaproponowany, czy będzie ok ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Wtryski lepiej hana zielona montowane pojedyńczo

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

kolego a jaka moc seria czy po sofcie?

Opublikowano

kolego a jaka moc seria czy po sofcie?

Seryjnie 163 km

Edytowane przez adi220

Opublikowano

Ciekawe jeszcze jaką cenę Ci za to podali, Ktoś Ci z tego co widzę szykuje zestaw powiększony, z zestawem pomniejszonym, duży reduktor ale wtryski mniejsze, u Jacusia piszą o nich, że wyrabiają od 15 do 35 koni na cylinder

Opublikowano

Dlatego rozmawiałem juz z kolega na priv i mu doradził większe wtryskiem Hanna.bo te z serią sobie poradzą ale jak przyjdzie coś modzie to będą do wymiany. U mnie za stag Q boxa parowniku kme red1 wtryskiem Hana i miedź 8 mm zapłaciłem 2.500 tys.

Opublikowano

Dlatego rozmawiałem juz z kolega na priv i mu doradził większe wtryskiem Hanna.bo te z serią sobie poradzą ale jak przyjdzie coś modzie to będą do wymiany. U mnie za stag Q boxa parowniku kme red1 wtryskiem Hana i miedź 8 mm zapłaciłem 2.500 tys.

W tej firmie cena za zestaw 2700.

Opublikowano

To już cena jest okej :-) aby to dobrze wystroic :-)

Opublikowano

Mi przy 230 koniach fajnie sprawują się Y90 od barracudy, nie wiem czy nie są większe od hana, problem pojawił się jedynie ze spadkiem ciśnienia, w takiej konfiguracji mocy proponuję zastanowić się nad lepszym reduktorem, chyba że AC jest lepszy od Romano MAX

Opublikowano

Reduktor ac to loteria, jeden ok drugi do wywalenia, problemy typu pływające ciśnienie, spadki pod obciązeniem, wolałbym romano albo coś od kme...

Opublikowano
  • Autor

Tak tak lukasz13 wiemy cos o tym ... :)

Opublikowano

ja mam KME silwer i bezproblemu obsluguje 210 koni:D

Opublikowano

Ciekawe jak z temperaturą podczas jazdy po autostradach?

Opublikowano

o jakiej temperaturze mowisz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.