Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.9tdi by Budzik93


Budzik93

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: dawno nie zagladałem bo duzo pracy :kwasny: Ale przed weekendem majowym udało się założyc nowe lampy :banan: wczesniej pozmieniane wszystkie filtry, olej, uszczelka pod klawiatura bo się pocila moja a4 i klocki hamulcowe z tylu, do tego pomalowane zaciski hamulcowe . ponizej zdjecie :a4fan: na nowych lampach :wink:fVzEHce.jpg

Edytowane przez Budzik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki DEPO za niedługo Ci się zaczepy z dekielków połamią :P Ale to jest dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz błotników zmieniać, lub ich ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam depo i nie narzekam. Audi ładnie wygląda na nich lepiej niż seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi żeby nie ciąć błotnika dlatego takie kupiłem ;) ile wytrzymaja czas pokaze, mam nadzieje ze jak najdluzej ;)


Witam, dość dawno nie zaglądałem, bo duzo pray :kwasny: autko troche pomodzone, odświeżone skóry, zmienione filtry i olej na wiosnę, i wpadł nowy gwint, hid 6000k i dokładka z cupry :banan: Planów jest jeszcze sporo, czekają na realizacje, teraz planuje zmiane felg na 17, najlepiej cos ori audi :P troche zdjęc, pozdrawiam i czekam na opinie :wink:

eTh7zXN.jpg2YVofHT.jpgdDhJfyz.jpgqg19uOb.jpgYcsOg7D.jpgIq0nQNK.jpgDJmoy1q.jpgQzUOPfY.jpgDtqPMiv.jpgD8ZsyO2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży fajnie, jakieś nowe koło i będzie elegancko :) Niebiescy nie czepiają się za hidy 6k? Wyglądają na mocno niebieskie, a sprysków dodatkowo nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie musiałem narazie zdemontowac bo sie przyczepili przy kontroli :kwasny: kolo nowe jest w planach ale caly czas szukam jak narazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze na 8k i narazie jest spokój...może trafiłeś na służbiste ;)

pewnie na 8 tysi fajnie sie jeździ?zwłaszca w deszcz, zmień na 4,3K zobaczysz różnicę<polecam> :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojawiła się zagwozdka w mojej głowie. Dzisiaj wyjeżdżając do pracy po odjechaniu z miejsca parkingowego zobaczyłem kauze. nie wiem z czego to może być. żaden płyn nie ubywa, olej cały czas w jednym poziomie, kauza była od strony kierowcy po stronę pasażera. rzekoma kauza nie brudzi rąk. wygląda jak jakaś woda albo bezbarwny płyn. ktoś miał podobna sytuacje? nie wiem co to jest a na kanał dopiero jutro będę mógł wjechać

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to woda to sie nie przejmuj. Klima sie skrapla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no dobra ;) dzięki za info ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Panowie proszę o poradę. kolega ma na sprzedaż felgi. wzór rs. felgi są made in italy. od środka jest napis "not OEM- replica". powiedzcie mi czy warto czy to mimo napisu jakąś chinszczyzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stanu to tak 5 z minusem. felgi proste, dwie tylko są lekko przytarte ale to małe rysy. co do ceny to mówi ze tak z 750 by chcial

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę środka ;)

A co do felg, jeśli zamierzasz mało jeździć to można brać, w innym wypadku mogą Ci się często pokrzywić jeśli to chinole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy to chinole. te co mam teraz te 16 calowe tez maja made in italy, dużo jeżdżę i nie miałem z nimi żadnych problemów i tak się zastanawiam nad tamtym wlasnie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...