Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Alarm do Avant'a CAN czy nie ?


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam małe pytanie do ludzi z okolic Legnicy i Lubina - gdzie można szybko, dobrze i tanio (wielu powie, że jedno wyklucza drugie :>)założyć solidny alarm do niuni 2004r???

Możecie kogoś polecić, kto z człowieka nie ściągnie ostatniego grosza i zachowa jeszcze do tego jakość??

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Legnicy.

Ja zakladalem alarm do swojego auta na ulicy Marii Kurie-Sklodowskiej albo sciegiennego, dokladnie nie znam ulicy.

Tutaj masz numer do tego goscia 603 261 256. Zakladal mi alarm do 2 samochodow i jestem zadowolony.

Zaplacilem za swoj 400 zl z montazem.

Polecam go, taki maly warsztacik, ale robi bardzo solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam KrzyHo.

Dzięki za namiar. Ja sprawdzałem na Krętej kolo REAL'a, ale chciałem mieć jakąś alternatywę :)na wszelki wypadek. Zaśpiewali mi za wypasiony jakiś 700pln, ale za to slyszałem, że solidnie i czysto robią :>

Panowie - a podpowiedzcie proszę jedną ważną rzecz. Czy ja moge u siebie wstawić alarm pod analog czy mam już jakiś cyfrowy CAN? :wallbash:

Różnica w cenie alarmu jest spora, więc wolę się przygotować i wiedzieć, żeby mnie nie orżnęli :>

Dodatkowo chciałem spytać jeszcze coś. Czy ktoś z Was ma zamontowany alarm, który nie jest uruchamiany z pilota dodatkowego, tylko scyzorykiem?? Czy jest jakiś problem, żeby sterowanie alarmu zrobić pod ten właśnie kluczyk? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam KrzyHo.

Dzięki za namiar. Ja sprawdzałem na Krętej kolo REAL'a, ale chciałem mieć jakąś alternatywę :)na wszelki wypadek. Zaśpiewali mi za wypasiony jakiś 700pln, ale za to slyszałem, że solidnie i czysto robią :>

Panowie - a podpowiedzcie proszę jedną ważną rzecz. Czy ja moge u siebie wstawić alarm pod analog czy mam już jakiś cyfrowy CAN? :wallbash:

Różnica w cenie alarmu jest spora, więc wolę się przygotować i wiedzieć, żeby mnie nie orżnęli :>

Dodatkowo chciałem spytać jeszcze coś. Czy ktoś z Was ma zamontowany alarm, który nie jest uruchamiany z pilota dodatkowego, tylko scyzorykiem?? Czy jest jakiś problem, żeby sterowanie alarmu zrobić pod ten właśnie kluczyk? :gwizdanie:

ja mam taki alarm uruchamiany z ori kluczyka,placilem za niego 600 zl -wymagania ubezpieczyciela.

jak znajde nazwe to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide właśnie o takie coś mi chodzi - żeby się nie szlajać z dodatkowym pilotem :> U mnie również jest to wymóg Warty do AC, a dodatkowo nie będę oszczędzał - w Legnicy chodliwe A4 jest :gwizdanie: Fajnie, że jest taka możliwość - podjadę dziś sprawdzić czy i "moi" magicy coś takiego robią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa alarmu jest subiektywnym odczuciem klienta. Przecież za to samo urządzenie można wydac 400 zł a za inne 1500 zł. Tylko powiedzcie mi po co. Przecież na złodzieja i tak nie ma sposobu, a alarm jaki on był nie jest i tak do obejscia. Ważne jest to aby monter był uczciwy i tym wlaśnie powinienes się kierowac prz zakładaniu alarmu

Co do samego urządzenia alarmowego to blokowanie i otwieranie to chyba jest już w standardzie. Dosyc dodatkowych pilocików!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale w dzisiejszych czasach złodzieje mają sprzęty lepsze niż prawdziwi fachowcy :gwizdanie:, broń lepszą niż policja, więc raczej i z alarmem sobie poradzą :>

Alarmu potrzebuję jak kolega HiRide do AC (wymagania Warty). Jestem jednak zdania, żealarm za 200pln i za 1000pln to nie jest to samo :no: i sprawi troszkę więcej zamieszania złodziejowi (a może i skutecznie zniechęci)

A odpowie mi ktoś na zadane wcześniej pytanko:

Czy mam u siebie magistralę CAN, czy analogową, bo machry od alarmów stwierdzili, że jeśli mam, to będzie sporo drożej - jak to jest w rzeczywistości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, i jak z tym alarmem,wszystko w porzadku? też na dniach będę montował i się zastanawiam gdzie,dobrze zrobili to na krętej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...