Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cewka zapłonowa Delphi


lolo12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić nową cewwe zapłonową, także byłem dziś w sklepie i gość polecił mi cewke firmy DELPHI za 730 zł. Macie jakies doświadczenie z tą firmą,opłaca się ją kupować, jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił jeśli już to coś z Beru lub Hella. Wiem, że ta ostatnia kosztuje nowa ponad 1000zł ale ja np upolowałem nową na allegro za 400zł. Szukałem 4 msc ale znalazłem. Komuś nie podpasowała.

Delphi to raczej niższa półka ale na pewno będzie lepsza od cewek firmy HUCO (ok 500zł). Podobno mają jakąś wadę i moment padają.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj sprzedawcę o gwarancję :P Jeżeli da Ci 2 lata to bierz :) Teraz części robią księgowi nie inżynierowie, więc to loteria :) Ale Delphi to według mnie dobrej jakości zamiennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby 2 lata gwarancji dał, pewnie rok da. Licze że jeszcze ktoś wyrazi swoją opinie :)
Dzięki panowie
A kupujac nową cewke jest ona z fajkami czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delphi robi bardzo dobre cewki, natomiast co innego zwróciło moją uwagę.

Czy oby na pewno potrzebujesz cewki?

Pytam gdyż pracuję w średniej wielkości ogólnopolskiej hurtowni motoryzacyjnej i na 058 905 101 A mieliśmy w ciągu 4 lat zaledwie kilka zapytań....

Wniosek - nie pieprzą się :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzą się (względnie rzadko) tylko są drogie i ludzie zapewne tylko w używkach szukają.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego DELPHI są z wadą fabryczną od zakupu nie działają jak trzeba,miałem takową i działała dobrze 0 dni mało konia w audi nie dojechałem także radzę co oryginalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesiah a co ty się uczepiłeś tych HUCO ja kupiłem, w sumie nie potrzebnie i nie narzekam na nią, jest ok i mam teraz 2 w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jej nie uczepiłem. Drugi raz o niej na forum wspomniałem. HUCO to najgorszy śmieć z cewek. Większość trafiała się uwalona już w sklepie. Wiem ile było na to zwrotów i wiem ,że ja wymieniałem ją raz. Kupiłem nową i od razu była uwalona , wymiana i znowu auto fiksowało. Dobrze, ze sklep prowadzi znajomy to mi kasę oddał. Chciałem kupić nową Boscha lub Helli ale cena była zaporowa (nie pamiętam dobrze ale grubo ponad tysiaka). Szukałem cewki 3 msc aż trafiłem na nówkę Hella za 400zł na allegro i faktycznie wszystkie objawy ustały. Może trafiłeś dobra ale kiedy padnie nie wiesz. Jeśli ktoś stoi przed wyborem 100% lepiej kupić pewną używkę niż ten wynalazek. Tak jest ze wszystkim są firmy które lepie omijać szerokim łukiem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...