Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czego jeszcze się spodziewać masakra


Kazek 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dorwe faktury i nie zapomne to napisze co mam pozakładane kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym przedłużaniem życia dla tych samochodów to prawda. Ja dbam też o swojego bo takich samochodów które robią po 500 tyś przebiegu bez poważnych remontów już nie ma i nie będzie. Najgorzej jest właśnie kupić samochód od tzw. dusigrosza jak ja to mówię, który żałuje włożyć w auto złotówki przez co samochód po jego eksploatacji jest zniszczony. Gość dotłucze, sprzeda i kupi drugi. Znam gościa, który nie pojedzie i nie naprawi koła wydając 20 zł bo mu powietrze ucieka i bije strasznie. Woli jeżdzić z takim czymś bo szkoda mu kasy na naprawe. Ja w swojego przez 6 lat użytkowania włożyłem już z 10 tyś. Teraz leje paliwo i pojeżdżę nim jeszcze spokojnie kilka lat. Jednak przy takich usterkach i po takim właścicelu dałbym sobie spokój z naprawianiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jospethe sprzedać powiadasz łatwo powiedziec na dzisiejszym rynku każdy szuka dobrej jednoski .. to że nie odzyskam kasy to wiadome ale przynajmniej przy sprzedarzy nastepca będzie wiedział co było robione na jakich częściach i wogóle myśle że doceni również zapał i serce bo takich ludzi jak my którzy kochają swoje maszyny i próbują dać im życie na dłużej jeest mało ! każdy kombinuje wiadomo ja nie z tych niestety lubie swoją audice i dam jej ostatni grosz byle mi później dawała to co ma w sobie najlepsze .. Poprzednik nie dbał widocznie marka AUDI nie dla niego nie wie co to być fanatykiem więc niech się przesiądzie sie na SMARTA i jeździ jak cieć malinowy !! Ja w nią wpakuje kase ale szybko nie oddam a jeszcze bede odkładał żeby była lepsza .. Jak nie potrafi ktoś docenić swojego samochodu to niewiem po jakiego grzyba go kupował tyle .. :a4fan:

Wyobraź sobie, że jest sporo ludzi na tym świecie dla których twoje ukochane audi to zwykły śmieć do jeżdzenia. Jak się zepsuje to kopa i idzie po następny. Audi to tylko przypudrowany VW i większość ludzi tak go traktuje. A Polak żebrak się za przeproszeniem brandzluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie koledzy jedni wsadzają 4,5 kafla inni 10 przez ileś lat a ja nawet roku nie miałem i taka kasa poszła to teraz jest nauczka ale bajka już mi przeszło po 2 dniach przełykania %% hehe :D powiem tak co audi to audi innej bryki nie chce :D:P teraz bede tym smigał trochę czasu więc nie zamierzam jeszcze dokładać do niej starczy jej tego siana ;):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 1.9 TDI AWX kupilem 2 lata temu w niemczech od1 własciciela (pracownik audi) z przebiegiem 186 tys teraz mam 274 tys km i moj wkład finansowy w silnik?? to tylko OLEJ FILTRY I ROZRZAD przy 250 tys. no i termostad poza tym 0 wkładu w silnik. Dlatego trzeba miec DUZO szczescia przy kupnie Auta. Współczuje ci awaryjnosci i gratuluje wytrwałosci :) Nie jeden uzytkownik by juz puscił takie auto dalej i niech sie inny martwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla otuchy autora wątku napisze, że sam z miesiąc po kupnie mojego (dokładnie nie powiem, bo wyparlem to wspomnienie z pamięci) kupowałem nowy silnik, bo tamten okazał się niestety zajechana trumną. Wszystkie nowe wahacze, regeneracja altka co akurat wiedziałem przy kupnie. Wiem co czujesz kupując auto, a tu trzeba kupę kasy włożyć. Ciągle je powolutku doprowadzam do ładu po poprzednim właścicielu w miarę środków, bo wiadomo-dom rodzina syn itd ,ale mechanicznie już tylko pierdoly zostały i cieszę się jazda, spalaniem i mam nadzieję, że autko się odwdzieczy za powiedzmy. ..drugie życie z godnością.

Edytowane przez KALAMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból kolego. Sytuacja u mnie wyglądała podobnie, z tym że ja wymieniłem silnik bo uległ zatarciu. Dla ścisłości dodam, że nie oszczędzam na naprawie/serwisie tego samochodu. Silnik, turbo, ECU... świece, czujnik położenia wału. Troche już jestem przewrażliwiony na to auto.

W swojej B6, masz DPF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest dobrze teraz jeszcze chce zrobić pompki pasuje w sumie ale $$ nie pozwala niestety .. jak zobaczyłem audiole rozmontowaną to mało co mnie szlak nie trafił że taka zmęczona była klepała tyle km żebym tylko jeździł z punktu A do B i sie doczekala świeżości teraz tylko poskładanie i w piateczek odbiór nareszcie po miesiącu praktycznie .. ale co sie dziwić trochę pracy było przy niej .. zrobie jej dotarcie na 2tyś km i będzie gites .. tak się zastanawiam czy nie dodać jej trochę mocy przy okazji ale to chyba zbędy zabieg a przy okazji kasiorka zostanie na pompki :D


Teraz to ja mu zaleje Verwy a co niech się dociera na porządnym paliwku .. jeszcze go dopieszcze kosmetycznie i mozna wozić dupke :)


DPF już raczej nie ma niewiem w sumie ale chyba poprzednik wykastrował go ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF ten silnik nigdy nie miał. Co do auta współczuje miny ale niestety trzeba uczciwie to powiedzieć, że mentalnośc polaka jest taka aby kupić jak najtaniej. Skoro dopieszczone i pewne B6 (na full wypasie) w DE są nawet po 10 000 EUR to jak u nas może takie auto kosztowac 4 tys EUR? Jak auto jest pewne i do tego dobrze wyposażone musi swoje kosztować. Dlatego wolę swojego postawić w garażu i w niedziele się przejechać niż słuchać, że zdurniałem jak napiszę w ogłoszeniu, że chce ponad 30 000 zł za auto. No bo to już b7 można w takiej kasie kupić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę z foto że kolego masz śweet bryczke a co to masz za koło bo jakoś nie mogę dopatrzeć ... ja myśle nad kółkami z passata CC piekne są i na b6 ładnie będą wyglądać oczywiście R18 :P co do mojej furmanki to po tym remonciku jak jeszcze dojadą pompki i może sprzęgło chodz nic na to nie wskazuje odpukać to będzie cacuszko pare modów zrobi sie na czasie i tak samo za marne groszki tego w przyszłości nie puszcze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacną masz fure widzę że w tym samym kolorze co moja ;p kurde następny właściciel będzie miał cacko ale szybko to ty sie z nią nie rozstaniesz coś czuje :P wiesz co ja bym tam wsadził 20 kółka to dopiero by bosko wyglądało alczkolwiek 19 są wystarczające .. 6 kafli musiałeś za nie dać jak nie więcej ... nie masz może znaczka OOOO na grila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z oponami kosztowały znacznie więcej :grin: ale efekt jest zadawalający. Znaczka nietety nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole ale kox fura pozazdrościc :thumbup1: teraz i ja mam smaki na takie przerobienie wozu cholerka zaszczepiłeś mnie hehe :D jak zmontujesz fure tak jak piszesz u siebie na wątku to kurde muszę ją koniecznie obejrzeć na zlocie ogólnopolskim piekna jest ... co do kół to z oponkami wyszło ci pewnie jakieś 9 kafli tak przypuszczam .. boska AUDI naprawdę brawo ;) może za roczek swoją tak doprowadzę do porządku na ten rok limit wykorzystany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pracy i czasu pochłonęła mega. Teraz został tylko silnik ale to też temat rzeka... No i kaska też nie mała. Się zobaczy z czasem co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy sobie np. nie zmienić znaczków OOOO na podświetlane niby pieski sie czepiają za to ale głównie za czerwone i niebieskie a za białe nic hmm no niewiem czy to warte zachodu taki mod niby ciekawa opcja ale kto jak lubi .. Kolego silnik to jest tak jak mówisz temat rzeka no ale cos z tym trzeba zrobic jak ma cykac jak trzeba .. Ja teraz ogólnie będę szukał jakieś fotele bo mam naleśniki ładne bo ładne ale to nie wygląda :D recaro bym założył albo S-line w pół skórze noo ale dorwać jakieś w fajnej kasie to ciężko ..


Z lakierem cos robiłeś bo jakis taki śliczny jest :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek 1.9

Nie baw się w podświetlane znaczki ;) IMO to trochę wiocha... Pomyśl też nad softem, niezbyt kosztowna sprawa, a auto jeździ znacznie lepiej :) po za tym graty za odbudowę auta ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jospethe sprzedać powiadasz łatwo powiedziec na dzisiejszym rynku każdy szuka dobrej jednoski .. to że nie odzyskam kasy to wiadome ale przynajmniej przy sprzedarzy nastepca będzie wiedział co było robione na jakich częściach i wogóle myśle że doceni również zapał i serce bo takich ludzi jak my którzy kochają swoje maszyny i próbują dać im życie na dłużej jeest mało ! każdy kombinuje wiadomo ja nie z tych niestety lubie swoją audice i dam jej ostatni grosz byle mi później dawała to co ma w sobie najlepsze .. Poprzednik nie dbał widocznie marka AUDI nie dla niego nie wie co to być fanatykiem więc niech się przesiądzie sie na SMARTA i jeździ jak cieć malinowy !! Ja w nią wpakuje kase ale szybko nie oddam a jeszcze bede odkładał żeby była lepsza .. Jak nie potrafi ktoś docenić swojego samochodu to niewiem po jakiego grzyba go kupował tyle .. :a4fan:

Wyobraź sobie, że jest sporo ludzi na tym świecie dla których twoje ukochane audi to zwykły śmieć do jeżdzenia. Jak się zepsuje to kopa i idzie po następny. Audi to tylko przypudrowany VW i większość ludzi tak go traktuje. A Polak żebrak się za przeproszeniem brandzluje...

oczywiście padłem,twoje porównania zachowaj dla siebie bo OOOO a VW to przepaść,kto miał jedno i drugie to wie i bredni nie wypisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w sumie może masz i rację to tylko zbędny gadzet ... jakie koszty kolego za softa wychodza nie oriętuje sie w tym temacie .. co do furki to jeszcze trochę pracy pedemną czekam na paczkę od kolegi Rafała z forum i dodatkowo będę zamawiał listwy na drzwi te grubaski tylko muszę jeszcze dorwać jakieś w fajnej kasie .. niewiem czy czarne będą pasować do mojego koloru bryki ..


Baszmak7 dobrze mówisz polać ci :thumbup1::drunk: moim zdaniem nasze audice to są rakiety tylko trzeba poprostu właściwie je eksploatować i od czasu do czasu je dopieszczać ... są ludzie że kupują auta nic z nimi nie robią a póżniej sprzedają za grosze i przy tym tracą podwójnie . Sam sprzedalem a4 b5 tylko rozrząd był do zrobienia i linka od maski reszta miód malina za 6 kafli poleciało bo mi sie spieszyło i co jak na tym wyszedłem sami widzicie 6 kafli +1k to tak jakbym b5 wsadził w b6 hehe :P ale nie ma co rozpamietywac teraz będzie maszyneria na całego jeszcze tylko pompeczki i soft tak jak Blachu pisze .. jestem ciekawy ile z seri mogę wyciągnąć u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pompki będą zdrowe i reszta też to ok 165-170 PS można spokojnie ugrać. Co do kosztów softa to różnie... Ale powiedzmy tak 600-700 zeta...

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...